1-1ارئال 1-1 یوونتوس: صعود در تورین اتفاق قافتد :: ورزش سه

[ad_1]

خبر خبر: 1812087 |
04 اسفند 1400 ساعت 01:31 |
527 زدیدزدید |

0
هاه

نتیجهار رفت تیم تیمی ویارئال و یوونتوس در هله یک یی لیگ قهرمانان نا نتیجه 1-1 به یایان ن.

رشارش “ورزش سه”، در این دیدار یوونتوسی خیا خیلی زود توسط نان ولاهوویچ به دست آمد اما در نیمه دوم دنیل پارخو گل تساوی ویا برای ویارئال به ثمر ندا ندا ندا ندا رسید.

یوونتوس بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه اول به رسید به رسید. روی ساس بلند دانیلو به پشتافعان ویارئال بود که هوویچلاهوویچ صاحب موقعیت شد و با ضربه ای دقیق، توپا به درو زهازه میزبان فرستاد.

دقیقه ادامه بازی دنبال شد تا اینکه در دقیقه ، ، ، ندهانده بود که رئارئال به گل تساوی برسد اما ضربه جیووانی لوسلسو به تیر زهازه برخورد کرد.
اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.
این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم.
دنبازی دنبال دنبال و در درایق پایانی نیمه اول موقعیت نیانی روی دروازه ها ایجاد نشد و این نیمه با همان یک گل به سود به پ یایان ن.
دقیقه دوم را یووه بهتر زاز دقیقه دقیقه دقیقه دقیقه دقیقه 47 ، روی ضد حم هله ه ارسال کوادرادو یک موقعیت خوب خوبای موراتا ایجاد کرد اما ضربه والی او از زار دروازه به بیرون.
اگر می خواهید در مورد این موضوع بیشتر بدانید، لطفا با ما با شماره 66 تماس بگیرید
روی دیدن پاسی آتین کاپو به پشت مدافعان ن بود که رخوارخو با شنی تک به شد به یکا یک ضربه نه نان محکم کار را تمام کرد.

اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید. ادقیقهامه مها کرد اینکه این چند دقیقه، 85،، ساس کوادرادو، ولاهوویچ موقعیت شد اما ضربه به بهایی رفت یی خرونیمو خرونیمو دشتاشت.
وی دقایق پایانی همدیگر دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و دو با تساوی 1-1 در انتظار دیدار برگشت هندهند هند.

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما