شهر نیویورک می گوید به الزامات ماسک مدرسه و الزامات واکسیناسیون داخل خانه پایان می دهد.

[ad_1]

شهردار اریک آدامز روز یکشنبه اعلام کرد که اگر تعداد مبتلایان کم بماند، شهر نیویورک آماده است تا دستورات ماسک مدارس و الزامات واکسن برای رستوران‌ها، سالن‌های ورزشی و سالن‌های سینما را تا 7 مارس حذف کند.

بازگرداندن محدودیت‌های همه‌گیر، که به عنوان سلاحی حیاتی در نبرد شهر با ویروس کرونا عمل می‌کرد، نقطه عطفی است که بسیاری امیدوارند به بازگرداندن حس عادی در شهر و تقویت بهبود اقتصادی آن کمک کند.

آقای. آدامز هفته‌ها گفته است که مشتاق است محدودیت‌های مربوط به ویروس را در سراسر شهر از جمله ماسک در مدارس حذف کند. او در بیانیه‌ای روز یکشنبه وعده تصمیم نهایی را تا روز جمعه داد و گفت: «می‌خواهم از میلیون‌ها نیویورکی که برای کمک به توقف شیوع واکسینه شده‌اند تشکر کنم. نیویورکی‌ها قدم برداشتند و با رسیدن به سطوح بی‌سابقه واکسیناسیون به ما کمک کردند تا زندگی‌ها را نجات دهیم.»

شهردار گفت که می‌خواهد به صاحبان کسب‌وکارها فرصت دهد تا خود را تطبیق دهند – اشاره‌ای به تلفاتی که ویروس و محدودیت‌های مرتبط با آن بر مشاغل کوچک وارد کرده است. هر دو آقای آدامز و فرماندار کتی هوچول بر احیای اقتصاد در شهر نیویورک تمرکز کرده است، جایی که نرخ بیکاری سرسختانه بالا مانده است.

این خبر ساعاتی پس از آن منتشر شد که خانم. هوچول اعلام کرد که اجباری ماسک در سراسر ایالت برای مدارس برداشته خواهد شد و به مقامات محلی این اختیار را می دهد تا نیاز به محدودیت های اضافی را در مدارس خود ارزیابی کنند. دستورات واکسن در شهر نیویورک برای کارگران شهرداری و کارفرمایان خصوصی همچنان به قوت خود باقی است.

خانم “دوستان من، روز فرا رسیده است.” هوچول گفت که این تصمیم که قرار است از روز چهارشنبه اجرایی شود، با مشورت مقامات بهداشت عمومی و آموزش اتخاذ شده است.

خانم در بیانیه خود هوچول گفت که دستور ماسک کمکی حیاتی در مبارزه با موج Omicron بوده است. او گفت: «وقتی به گذشته نگاه می‌کنم به اتفاقی که همین چند وقت پیش روی می‌داد، بسیار خوشحالم که در آن زمان ماسکی برای مدارس در نظر گرفتیم. به این ترتیب از بدتر شدن این اعداد جلوگیری کردیم.»

ویدئو

پخش کننده ویدیو در حال class=
دولت کتی هوچول اعلام کرد که نیویورک از روز چهارشنبه دیگر دانش آموزان و مربیان را ملزم به پوشیدن ماسک در مدارس نخواهد کرد.اعتباراعتبار …برندن مکدرمید / رویترز

تصمیم ایالت جایگزین تصمیمات مناطق و شهرستان‌های منفرد مانند شهر نیویورک نیست، که همچنان می‌توانند دستورات ماسک و سایر اقدامات محدودکننده را اعمال کنند.

این عقب نشینی ها یک روز پس از آن صورت گرفت که نیویورک میانگین نرخ مثبت هفت روزه ایالتی را زیر 2 درصد و بستری شدن در بیمارستان زیر 2000 نفر را برای اولین بار از قبل از افزایش نرخ Omicron اعلام کرد. این کاهش بخشی از کاهش ملی موارد ابتلا به ویروس کرونا است. در سراسر ایالت، بیمارستان‌هایی که در نتیجه ویروس مجبور به محدود کردن روش‌های انتخابی شده‌اند، تأیید شده‌اند که فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرند.

دستور واکسن شهر نیویورک برای غذاخوری‌های سرپوشیده، سالن‌های سینما و سالن‌های ورزشی، معروف به برنامه کلید نیویورک، توسط آقای دکتر به اجرا درآمد. سلف آدامز، بیل دی بلازیو، به عنوان یک استراتژی ضروری برای تشویق نیویورکی ها به دریافت واکسن کووید و کاهش انتشار ویروس. دکتر. جی وارما، مشاور ارشد بهداشتی آقای. دی بلازیو، روز یکشنبه تاکید کرد که دستور واکسن برای همه کارمندان در شهر نیویورک که شخصاً کار می کنند هنوز به قوت خود باقی است. با اداره آموزش و پرورش تماس گرفت ماسک هایی با کیفیت بالا برای دانش آموزانی که هنوز می خواهند از خود محافظت کنند در دسترس قرار دهد.

آقای. آدامز در اولین هفته های ریاستش بر بهبود شهر و امنیت عمومی تمرکز کرده و گردشگران را تشویق به بازگشت کرده است. او بارها مردم نیویورک را تشویق کرده است که به دفاتر بازگردند و استدلال کرده است که کارگران کم دستمزد و مشاغل کوچک به آنها وابسته هستند.

برای اولین بار هفته گذشته، شهر نیویورک داده هایی را منتشر کرد که نشان می داد فقط 59 درصد از دانش آموزان در مدارس شهر حداقل یک دوز از واکسن را دریافت کرده اند. اما حتی این نرخ دارای تفاوت های قابل توجهی بین محله ها و مدارس بود، سازمان غیرانتفاعی آموزشی Chalkbeat گزارش داد که بیشترین واکسینه شده در منهتن دارای نرخ واکسیناسیون بیش از دو برابر کمترین منطقه در بروکلین است. نرخ واکسیناسیون در میان بزرگسالان بسیار بالاتر است. بیش از 96 درصد از نیویورکی هایی که 18 سال و بالاتر دارند یک دوز دریافت کرده اند.

دکتر. اوچه بلک استاک، دکتری که بر برابری سلامت تمرکز دارد، گفت که نابرابری های گسترده ای در میزان واکسن در میان مدارس وجود دارد و فرزندانش به پوشیدن ماسک در مدارس دولتی خود در شهر نیویورک ادامه خواهند داد.

“برداشتن سیاست های ماسک در این مدارس خطرناک است.” او در توییتر نوشت.

به نظر می رسد اعلام ماسک در مدارس آماده پایان دادن به فصل تلخ و تفرقه انگیز در تاریخ همه گیری این ایالت است. مدارس به طور فزاینده ای به میدان جنگ در یک گفتگوی قطبی ملی بین معلمان، والدین، دانش آموزان و سیاستمداران در مورد اقدامات مناسب برای دفاع در برابر ویروس تبدیل شده اند.

اماس. هوچول از زمانی که اوایل ماه جاری اجازه داده بود تا دستور کار کسب و کارها منقضی شود، برای لغو قوانین ایالتی در مورد ماسک زدن در مدارس تحت فشار بوده است. در آن زمان، فرماندار قول داد پس از بازگشت دانش آموزان از تعطیلات نیمه زمستان خود در اوایل ماه مارس، در مورد ماسک در مدارس تجدید نظر کند، اما پس از اعلام برنامه های ایالت های مجاور با فرمانداران دموکرات، از جمله کانکتیکات، نیوجرسی و دلاور، خود را تحت فشار افزایش یافت. اختیارات خود را لغو کنند.

سپس، روز جمعه، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در واشنگتن دستورالعمل جدیدی را منتشر کردند مبنی بر اینکه استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی فقط در مناطقی که خطر ابتلا به عفونت بالا است ضروری است و راه را برای برداشتن بسیاری از اقدامات پیشگیری از ویروس باز می کند.

این اعلامیه زمانی منتشر شد که آژانس استراتژی خود را در ارزیابی خطر از یک مورد بر اساس شمارش موارد به روشی تغییر داد که استرس بیماران مبتلا به کرونا را بر بیمارستان‌ها و همچنین موارد جدید به ازای هر 100000 نفر در هفته گذشته می‌سنجید. این دستورالعمل ارزیابی ویروس را در سراسر کشور از ارزیابی ای که در آن 95 درصد از شهرستان ها پرخطر در نظر گرفته می شد، تغییر می دهد تا جایی که اکثر آمریکایی ها می توانند بدون نقاب زدن یا فاصله گذاری اجتماعی به زندگی خود بازگردند.

اعلامیه های روز یکشنبه توسط بسیاری در سراسر ایالت جشن گرفته شد. کاترین وایلد، رئیس شراکت برای شهر نیویورک، گفت که از عقب نشینی ها استقبال شد.

او گفت: “جامعه تجاری مشتاق است تا از شرایط و محدودیت های همه گیر فراتر رود.”

و جمهوری خواهان اخبار مربوط به ماسک ها را در مدارس تشویق کردند. راب اورت، سناتور ایالتی، یکی از رهبران جمهوری خواه و اقلیت که برای عقب نشینی این مأموریت فشار آورده است، در بیانیه ای گفت: «برکشیدن نقاب بچه های مدرسه ما یک پیروزی دیرینه برای بچه ها، والدین، مربیان و عقل سلیم است.

اگرچه خانم تصمیم هوچول قدرت اجرایی واقعی را به صدها منطقه مدرسه ایالت می‌سپارد، این اعلام لحظه مهمی در توقف تلاش‌های نیویورک برای باز نگه داشتن مدارس دولتی در بحبوحه همه‌گیری است. این امر به‌ویژه در شهر نیویورک صدق می‌کند، جایی که برای اولین بار سیستم گسترده خود را با حدود 1600 مدرسه در مارس 2020 تعطیل کرد و از زمانی که مدارس در سپتامبر 2020 بازگشایی شدند، اقدامات سختگیرانه برای کاهش ویروس را حفظ کرد. این شهر دستور ماسک در فضای باز را فقط برای مدارس لغو کرد. این هفته گذشته

فدراسیون متحد معلمان، که نماینده معلمان در شهر نیویورک است، با رئیس آن، مایکل مولگرو، یادداشت تأمل برانگیزی زد و گفت که اتحادیه «با پزشکان مستقل خودمان مشورت خواهد کرد، به داده‌های کیت‌های آزمایشی در خانه نگاه می‌کند و به صورت تصادفی در -تست مدرسه در این هفته، و مطمئن شوید که همه اینها در نظر گرفته شده است، زیرا شهر نیویورک سیاست پوشش مدرسه خود را بررسی می کند.

و در حالی که بسیاری از پایان دوره ها حمایت می کنند، این تغییر تقریباً به طور قطع نگران تعداد قابل توجهی از نیویورکی ها خواهد بود که معتقدند زودرس است. یک نظرسنجی اخیر از موسسه تحقیقاتی کالج سینا نشان داد که 58 درصد از رای دهندگان ثبت نام شده در نیویورک معتقد بودند که ایالت باید تا زمان بررسی داده ها از اوایل ماه مارس، از برداشتن ماسک در مدارس خودداری کند. همان نظرسنجی، که دو هفته پیش انجام شد، نشان داد که 45 درصد از پاسخ دهندگان با لغو دستورات ماسک توسط دولت در مشاغل خصوصی مخالف بودند.[ad_2]

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما