یازتاب‌های صعود ایران به 22 22 2022 (زنده)

[ad_1]

گزارش رش “ورزش سه” ، تیم تیم یال ایران موفق شد در زیازی دیدنی و حضور رار تماشاگر گر یک زل از عر قاق و صعود ج م ما جها. نلی‌پوشان که در غیبت ره‌هاره‌های نامدار و مطرح یای به این دیدار گذاشته شد، نستانست با تک گل ستاره پورتو از عر قاق عبور کند.

این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم و اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم.

22 ی‌پوشلی‌پوشان به جام نیانی 2022 قطر قطرا واکنش‌های زیادی در یای مجازی همراه بود، از آنها را مرور می‌کنیم:

22: 00- مهدی عبدی عبدی جامجم پرسپولیس این ویدیو زا از لحظه شادی دیاران و زیکنازیکنان پس از صعود تیم ملی را منتشر کرد.


21: 58- رشید هریاهری سنگربان استقلال در استوری اینستاگرامش نوشت: خسته شیداشید بچه‌ها خدا رو رو دم همتون گرم.


21:56 محمد محمد محبی زیکنازیکن تیم سانتاکلارای پرتغال نیز این استوری استوریا در اینستاگرامش به اشتراک کاشت.21: 55- باشگاه پورتو در صفحه توییتر خود نوشت: طارمی زننده گل پیروزی‌بخش ایران مقابل عراق بود و این تیم نستانست جواز حضور در مام نیانی 2022 را کند. رمیارمی در پیروزی ایران مقابل عراق گل کرد کرد و مام جهانی راهزنی.


21: 52- علی علیپور یپورازیکن سابق پرسپولیس و ولی یاریتیمو نیز در استوری اینستاگرامش نوشت:


21: 51- حامد لک، زه‌بازه‌بان پرسپولیس که در سال 2014 و 2018 در فهرست زی‌هازی‌های تیم ملی ی شتاشت، پس از امروز با این تبریک می‌شوید.21: 49- مهدی رحمتی رحمتی زیکنازیکن سابق تیم تیم یلی و استقلال نیز در اینستاگرامش مش: درود بر شرف شرف که مل ما ش داد د.21: 47- باشگاه سپاهان نا انتشار زیر در رسمی در اینستاگرام صهود نهانه تیم ملی ی جام جهانی را تبریک گفت.


21:45.21:43 حمد حمد هیاللهی که به یل یل به ویروس این بازی را از دست داد نیز صعود یلی بتان را تبریک گفت.21: 41- حامد مداکدل بیشتر پرسپولیس این تصویر را در اینستاگرامش منتشر کرد.


21: 39- علیرضا جهانبخش که شب فوق العاده ای را برابر عراق پشت سر گذاشت، این عکس درا در اینستاگرامش منتشر می کند.21: 37- علی ی زیکنازیکن سابق استقلال و کایسری اسپور هم اینگونه اینگونه است که یان واکنش نشان ناد.21: 35- علی کریمی زیکنازیکن سابق تیم ملی و باشگاه های پرسپولیس و بازیگران نیز اینگونه با خسته شیداشید به بازیکنان و درفنیادرفنی، صعود به جام جهانی را تبریک گفت.


21: 30- صمد ویاوی مردم سابق استقلال و تیم این صعود به ایران تبریک.21: 27- و به آنها گفت: چرا مضطرب هستید؟21: 24- طرح طرحلیچر ریپورت از زاینده کننده به بهام مانی. افق فقط 18 تیم دیگر دیگر یای می ماند باقی مانده است.21: 21- سید سید حسن خمینی در پی تیم یلی یال کشورمان به مام مانی

صعود مقتدرانه تیم ملی یال به بازی های جام جهانی قطر بر همه نان مبارک داد!
یاد به همه دست اندرکاران ، مربی خوب تیم تیم هیچ ادعایی بسیار بزرگ را رقم زد و زیکنازیکنان تیم تیم یلی گفت.
این یناز راه است… برای قرار دادن در «سیدهای بهتر» همه تلاش را مصروف کنیم.
در این یای سختی ، دیادی به بهام جهانی بهترین ارمغان ن.


21: 15- سیامک انصاری بازیگر مطرح وا و ویزیونلویزیون نیز نتشا این معروف از ز در قهوه قهوه خلخ خ به تیمیلی واکنش نشان ناد.


21: 12- محمد قراقر قالیباف نیز صعود میکند یلی یان را تبریک گفت:

متن مام رهبر سلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

افتخارآمیز غیورمردان تیم یلی فوتبال به جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر باعث دمادمانی و مسرت عزیز عزیز ایران ؛ ؛ To connect with قهرما نانان دلاور خود افتخار ر.

ضمن این افتخار آفرینی به تلت بزرگ ایران ، مربیان ، کادر فنی و زیکنازیکنان تیم یلی یال کشورمان ، امیدوارم جوانان دلاور ، همیشه درا پیروزا پیروز21: 09- نوید نویداده بازیگر مطرح سینمای برتر ملی پوشان را تبریک می گویم.


21: 06- علی پروین اسطوره فوتبال ایران و ولیس یس یس قطر قطر 2022 را به مردم تبریک گفت.21: 04- داوود وودایی مربی مربیلرهای پرسپولیس یس تصویری از زنوان حاضر در استادیوم را برای تبریک انتخاب ب.21: 02- مسعود مسعوداعی کاپیتان سابق تیم ملی و زیکنازیکن فعلی نساجی هم به جام جهانی سلام م.


21: 00- سیدجلال حسینی پیتاپیتان پرسپولیس با انتشار این استوری استوری صعود به مردم گفت.


20: 59- محمد دریادری مدافع سابق استقلال و تیم آلتای اسپور نیز این را تبریک گفت.


20:55 در این پیام آمده است:

هلل الرحمن الرحیم الرحیم

پیروزی های پی درپی وانه تیم ملی یال کشورمان در مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی و ها یابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، موجی از بیادی و یر برا ما به ا

ینج نب نب ین م م م غیور غیور یر یر یر یر یر ی ی ی یی یی یی یی یی یی یی یی ش صمیم زیکن رم رم رم رم زیکن رم رم رم زیکن رم رم زیکن ، سرافرازی و ادامه پیروزی آنها در مراحل بعدی رامارم.

سید ابراهیم هیم
رئیس جمهوری اسلامی ایران20:53 – و او به آنها گفت: چرا مضطرب هستید؟


20:48 – صفحه صفحه هم این ج جالب را به اشتراک گذاشته است. تصویری از علی کریمی، یلی یایی، جواد نکونام و مهدی کی کیا در کنار قاب عکسی از یلی.


20:45.20: 40- هادی دیلی مدافع سابق سپاهان نیز نوشت:


20: سردار آزمون تیم ملی تیم ملی ی به بهلیل بازی به این بازی را از دست داد، اینگونه به صعود ایران به ما واکنش جهانی نشان داد.20: 33- عنا عنایتی سرپرست هوادار صعود به قطر 22 2022 را به مردم ایران گفت قطر.20: 30- آرش نیانی نیز در اینستاگرامش نوشت: جشن قهرمانی با حضور بانوان در ورزشگاه آزادی باشکوه تر تر.20:2720: 25- علیرضا حقیقی که به بهاه تیم ملی در جام جهانی 2018 حضور داشت، این استوریا منتشر منتشر کرد.20:2320:2220: 11- رسمی رسمی نیز از حضور ایران در خبر داد


20: 09- صفحه رسمی رسمی سیوناسیون فوتبال آسیا نیز نتشا انتشار تصویری از مهدی رمیارمی، به سومین صعود صعودی یوزهای ایرانی اشاره ره.


20: 07- پست اینستاگرامی علی دایی یی تبریک به یلی یان

[ad_2]

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما