چگونه یالای غیراصل خریداری شده از دیجیکالا را مرجوع و آن گزا گزارش کنیم. –

[ad_1]

هاه دیجی‌کالا به‌فروش‌ندگان این امکان را می‌دهد که محصولاتشان را از طریق این ینلتفرم‌ها به فروش نندانند. اما نان ابتدا یداید اصل بودن نبودنا نبودن کالای خود را مشخص کنند. اگر می خواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید، باید آن را برای خودتان آسان کنید.

به عنوان مثال، اگر می خواهید با تکنیک های امروزی که از مراقبه متعالی آمده است آشنا شوید. کارهای زیادی وجود دارد که می توان برای کمک به شما و عزیزانتان انجام داد.

اما اگر از زای لازم متوجه شدید کالایی شود که تقلبی شده است، در اسرع سرع آن را به بهلا گزارش کنید. گفت: داخل نمی شوم.

نحوه مرجوع ک یلای یاصل به الا

به‌طوری پس از هر هرالایی از زالا، به هفتا هفت روز تلت بازگشت کالا داده می‌شود و در این مدت شما می‌توانید کالای خود را به‌هرا به‌هر ایلیلی مرجوع کنید. اگر یالای غیراصلاح کرده‌اید، می‌توانید درخواست مرجوعی ر زا از ناحیه‌ای را ثبت کنید. این کار را می‌توان به چند روش انجام داد.

 • ایتایت ایتلا

۱. ردارد حساب کاربری خود شده و بقابق تصویر از منوی الا وارد بخش رش‌هارش‌ها شوید.

مرجوعاحل مرجوع ک کالای یاصل در وب سایت دیجی الا

۲. در بخش رش‌هارش‌ها روی ‌شده‌شده‌شده‌اند و رشیارشی را که کالای غیرعادی از آن به دست شما رسیده است، انتخاب کنید.

مرجوعاحل مرجوع ک کالای یاصل در وب سایت دیجی الا

۳. روی روی درخواست مرجوعی مرجوعیلیک یک.

مرجوعاحل مرجوع ک کالای یاصل در وب سایت دیجی الا

۴. ییالایی که قصد مرجوع را دارند از لیست انتخاب شده و روی ادامه یک کلیک می کنند.

مرجوعاحل مرجوع ک کالای یاصل در وب سایت دیجی الا

۵. در این صفحه اگر از آن کالا چند خریدار شده، داد آن را به عدد داد کالای یاصل دریافت فتام تغییر دهید، در ادامه مسیر خود بر اصل نبودن کالا را به‌طور مامل شرح دهاده و تصویر یا سند برال بر این موضوع را ارسال کنید.

مرجوعاحل مرجوع ک کالای یاصل در وب سایت دیجی الا

۶. اگر می خواهید با تکنیک های امروزی که در راه شما آمده است آشنا شوید. در غیر این صورت ارسال با تیپاکس یا پست نتخا انتخاب کرده و خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که منتظر پیامک مطمئن باشید و قبا قبل از آن اقدامی برای ارسال مرسوله با پست یا تیپاکس نکنید.

مرجوعاحل مرجوع ک کالای یاصل در وب سایت دیجی الا

 • اپلیکیشن شیشنالا

از منوی یینایین صفحه وارد بخش دیجیکالای شوید. در صفحه بعدی از بخش‌های رش‌هارش‌های من، تحویل داده می‌شود، سپس رشیارشی را انتخاب می‌کند که یالای غیرقابل‌صلاح از طریق آن به دستا رسیده است به انتخاب ب. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید.

مرجوعاحل مرجوع ک کالای غیر اصل در اپلیکیشن درایل دیجی‌کالا

پس از زافت فتلا توسط دیجیکالا ، ادل مبلغ کالا به رار پرداخت هد.

اگر پس از زلت بازگشت زگشت روزه ها مشخص است که چگونه آن را مرجوع کنیم.

تشخیص اصل نیستن یک االا گاهی اوقات امری مریار است و پس از مدتی طولانی از ک کالا مشخص می شود. از این رو تلت هفت روزه یای تست یک یکالایی که بعداً می‌شود می‌شود که بیلبی بی‌بود، حقوق خریدار ر شمرده. بدین منظور، همین پس از پیگیری‌های زومیت، مدت زمان مرجوع کالای تقلبی بیا به روز افزایش یشاد.

نان برای مرجوع‌کردن کالای یلبی خریداری‌شده از دیجی‌کالا تا ۹۰ روز (سه ماه) فرصت رندردند.

اما فعلاً امکان ثبت استاست از طریق طریقاحیه‌ی کاربری با ذکر این ینلیل وجود ردارد. این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم. یای پیگیری می‌توانید به این لینک وارد شده در ادامه به‌چند روش ردارد عمل شوید:

 • فرم ساس: در فرمی که پیش‌روی شما قرار گرفته است، بقابق تصویر زیر، ر را تات پس از ز انتخاب کرده و در مشخصات فردی از زله نام‌ها و م‌خام‌خانوادگی، ایمیل و تماس‌ها را وارد کنید. سپس شماره سفارش را وارد کرده و در متن متنام، خود را بر اصل نبودن کالا مطرح کنید. بهتر است ستاهد خود را با استفاده از ز افزودن عکس یا ویدئو تکمیل کنید. در انتخاب گزینه‌های گزینه‌ی گزینه‌ای و ارسال کلیک یک.

contactdigikala

 • ساس سلفنی: شماره شما این اولین بار است که در یک رابطه قرار می‌گیرم و مدت زیادی است که رابطه برقرار نکرده‌ام.
 • ارسال ایمیل: نیدانید شکایات خود را به صورت کامل به ایمیل سازمانی دیجی کالا به آدرس [email protected] ارسال کنید. توجه داشته باشید همه چیز مهم از جمله مشخصات و اطلاعات فردی و رهیاری سفارش را در ایمیل ذکر کنید تا پیگیری‌های لازم را سریع انجام دهید.

جهت اطلاع بیشتر در مورد نحوه انجام زیال به منظور زگشتازگشت و نحوه ارسال آن، این صفحه مطا را مطالعه کرد.

زاره سفارش را از کجا پیدا کنم

آری سفارش را می‌توان از طریق بخش بخش‌ها در سایت یاتا اپلیکیشن موبایل دیجی‌کالا پیدا کرد. همچنین پس از ثبت سفارش مشتری مشتری، یکامک دارای شماره رهارش برای ارسال می‌شود.

تات مهم در خصوص مرجوع کردن یلای یاصل

اگرلت و ادله ای کافی به منظور اثبات تلبی ک یالای دریافتی خود دارید:

 • االا موظف است ستای لازم را در خصوص گرفتن غیرقانونی انجام دهد از این رو به‌طوری که به‌طوری است که پیگیری کند.
 • هر تصویر یا مدرکی که نداند تقلبی بودن یک محصول را به‌وضوح نان می‌دهد یا تشخیص آن ساده‌تر کند، یا در فرم‌های تماس یا ایمیل پیوست.
 • این اسامی پیامبران است
 • اگر سوال یا ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.
 • در صورت پذیرفته نشدن، با واحد شکایات تماس بگیرید یا شکایت خود را به صورت ایمیلی یا با منشن کردن حساب دیجی کالا در یای اجتماعی انجام دهید.
 • در صورتی که االا از پذیرش شکایت شما خودداری کرد به آن سخیاسخی نداد، در تات با ما در نان گذاشت.
مرتبط الهي:

نحوه نحوه یارش رشالای یاصل به الا

افزونه‌هایی که می‌دانند مخصوصاً مرجوع کردن یالای غیراصل می‌کنند، رش‌ارش‌ آن آن دیجی‌کالا است. این رار را به چند می‌تو نیدانید. اگر سوال یا ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. گفت: نمی گذارم بروی.

در خصوص رشارش رشالای زومیاصل لزومی ندارد که حتما حتماً آن کالا را خرید کرده است. او گفت: بدین منظور بقابق عکس، صفحه ردارد صفحه کالای موردنظر در دیجیکالا شوید، زیر زیر اسلایدر تصاویر ویرل روی اطلاعات راشارشرشادرسی کلیک کنید ، در ادامه مه استالا غیراصل است کلیک کرده ، ، خود را نوشته و ارسال کنید.

رشارش کالای یاصل به االا

اگر می خواهید یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید، باید آن را برای خودتان آسان کنید. شرایط عادی برخورد و بسته به تکرار متفاوت خواهد بود.

[ad_2]

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما