StanbyME; تلویزیون مجهز به باتری چرخان LG در پایه خود – Zoomit


تنها چند هفته تا نمایشگاه CES 2022 باقی مانده است، مطمئناً به زودی اخبار بیشتری در مورد جدیدترین تلویزیون های OLED، mini LED و micro LED خواهیم داشت. منتشر خواهد شد. با این حال، قبل از انتشار این خبر، ال‌جی اطلاعیه‌ای زودهنگام به خریداران هر دو تلویزیون داد که انتظار می‌رود علاوه بر زمان‌بندی برنامه‌ریزی شده محصول، سال آینده عرضه شود. CES را بشناسید

LG StanbyME یک تلویزیون بی سیم 27 اینچی است که به صورت بی سیم با باتری و گرد و غبار روی پایه قابل تنظیم کار می کند. می توانید این تلویزیون را از پایه آن جدا کرده و در جای دیگری قرار دهید. هنگامی که تلویزیون به پایه متصل است، می توان آن را چرخاند یا کج کرد یا در حالت عمودی قرار داد.

LG ادعا می کند که StanbyME می تواند تا سه ساعت با یک بار شارژ دوام بیاورد. بنابراین، هنگام پخش فیلم نباید نگران خاموش کردن آن باشید. چون به راحتی می تواند یکی دو فیلم را نمایش دهد. با این حال، اگر قصد تماشای فیلمی مانند ارباب حلقه ها را دارید، به یاد داشته باشید که تلویزیون باید به برق وصل باشد. ال جی پنل 27 اینچی قدیمی را تولید نکرد. در نتیجه شاهد استفاده از نمایشگرهای LCD در این محصول هستیم. این شرکت هنوز جزئیاتی در مورد وضوح یا ویژگی های دیگر مانند HDR به اشتراک گذاشته است.

مقالات مرتبط:

StanbyME یک رابط صفحه نمایش لمسی دارد و برنامه های پخش جریانی مانند Netflix و Amazon Prime Video و YouTube را ارائه می دهد. همچنین از NFC پشتیبانی خواهد کرد. همچنین، بندر USB و حداقل ورودی HDMI برای این تلویزیون ساخته شده است. قسمت پشتی نیز روکش دارد.

ال جی نیز Objet را معرفی کرد. این محصول تلویزیون OLED دارای طراحی جذابی است که به جای نصب یا قرار گرفتن بر روی پایه سنتی، بر روی دیوار تکیه دارد. پوشش پارچه ای زیر صفحه نمایش 65 اینچی را می توان با کنترل از راه دور بالا یا پایین آورد. به گفته الجی، این پارچه قابل تعویض است و در سه رنگ عرضه می شود که تماما کار «نوآوران پارچه دانمارکی کوادرات» است.

تلویزیون ال جی StanbyME

مانند تلویزیون OLED Rolling، فرمت های مختلفی را ارائه می دهد. ویدیوهایی مانند Full View و Line View (نمایش ویجت هایی مانند Weather و Music) برای این تلویزیون تعبیه شده است. شبیه Objet است تلاش ال‌جی برای تصاحب بیشتر تلویزیون “زنده” سامسونگ قاب.

تلویزیون ال جی StanbyME

Objet از پنل های OLED Evo استفاده می کند که اولین بار در سری G21 در سال 2021 رونمایی شد و روشنایی بالاتری نسبت به OLED های قدیمی ال جی ارائه می دهد. در قسمت صدا، سیستم صوتی 4.2 کاناله 80 وات در دستگاه نصب شده است. ال‌جی در حال حاضر جزئیات قیمت یا انتشار StanbyME را ارائه می‌کند یا Objet هنوز اعلام نشده است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم