Realme 9 Pro Plus با لا بابلیت تغییر رنگاب یت

[ad_1]

روآرو- به Realme 9 Pro Plus بپیوندید، امروز به ما بپیوندید و به ما اطلاع دهید.

به بهارش فرارو رو من میلمی هفته آینده از سری Realme 9 رونمایی خواهد کرد پیش از عرضه،ا، بالب زیادی درباره این گوشی‌ها در فضای مجازی ظاهر شده است. در رش‌هارش‌های قبلی قیمت‌های احتمالی این‌ها منتشر می‌شود و در حال حاضر موجود هستند از آن‌ها افشا شده است.

اطلاعات بیشتر در مورد Realme 9 Pro Plus را در فیس بوک بررسی کنید. امه تصاویر از طرف Realme India افشا شده است ست. R این عکس ها، می‌توانم پشتیبان این گوشی هوشمند آبی آبی r Sunrise را در آن مشاهده کنید. پشتی پشتی هاه رنگ بازتاب‌دهنده دارد به سه نهنه مجهز است. بالب اینجاست که رنگ قاب پشتی گوشی در نور نور خورشید می‌کند.

نطورانطور که در رندری های قبلی نیز هده شده است، این دستگاه دارای دو لنز است به صورت، بالا و پایین دستگاه، رار گرفته است. سنسور سوم هم همین سمت است آن‌ها دار رارد. این هاه همچنین، ش شلش LED نیز ردارد. IIS بها دقت کنیم متوجه شویم یکی از این سه یک یک نز لنز ۵۰ پیکساپیکسلی است که از زابلیت تثبیت کننده نوری تصویر (OIS) پشتیبانی نی است. امشخصل ی این لنز، دوربین اصلی این هد.

Realme 9 Pro Plus بایلیت یت رنگابلیت تغییر رنگ باب // دهده انتشار
به غیر از مطالب گفته شده به لطف اطلاعاتی در یت‌هایت‌های صدور گواهی ذکر شده یعایعاتی که در اطراف دستگاه منتشر شده است، مشخصات این گوشی منتشر شده است. Realme 9 Pro Plus، اینچی FHD + AMOLED ب ارزیابی نرخ زه زهازه سازی ۹۰ هرتزاهد هد هد. این دستگاه در پنل جلویی یک دوربین فیلفی فی ۱۶اپیکسلی یااهد داشت. در پنل پشتی نیز یک سیستم دوربین نهانه نزهامل لنزهای ۵۰ پیکساپیکسلی، مگ پیکساپیکسلی و ۲ پیکساپیکسلی قرار دارد.
دستگاه انسیتی به تراشه Dimensity 920 مجهز است که با حداکثر ۸ بابایت رم و ۲۵۶ ۲۵۶ابایت حافظه یاخلی جفت جفت. Realme 9 Pro Plus باتری تری یا ی اتیاعتی دارد که از فناوری شارژ سریع ۶۵ ۶۵اتی پشتیبانی می کند. یای امنیت نیز، این اینه با اسکنر اثر انگشت نگشت یشگرایشگر عرضه می کند.

Realme 9 Pro Plus بایلیت یت رنگابلیت تغییر رنگ باب // دهده انتشار

Realme 9 Pro Plus بایلیت یت رنگابلیت تغییر رنگ باب // دهده انتشار

منبع: gizmochina

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما