Mullen Five فاش شد. کراس اوور الکتریکی جذاب از آمریکا


شرکت آمریکایی Mullen در نمایشگاه خودروی لس آنجلس از یک خودروی الکتریکی جذاب به نام Five رونمایی کرد. این کراس اوور طراحی خاصی دارد و اتاقک های آن به شکل کوپه است. چراغ های جلو جمع و جور، دستگیره های مخفی و قاب 23 اینچی از ویژگی های این ظاهر جدید هستند. در قسمت فنی باید به مواردی مانند شتاب 3.2 ثانیه و مسافت 523 کیلومتری اشاره کرد.

Mullen Five فضایی ساده و تمیز در داخل کابین دارد. بدون شک جزء اصلی این بخش، صفحه نمایش نصب شده در وسط داشبورد است. یک نمایشگر دیجیتالی نیز در پشت فرمان تعبیه شده است که البته در مقابل پله های موجود بسیار کوچکتر است.

با دقت در عکس های موجود مشاهده می شود که مولن از زیور آلات داخل کابین بهوفور استفاده کرده است. به گفته این شرکت، پنج مورد در سه تریم وارد بازار خواهند شد. در وسط صندوق عقب تورینگ به جای بالشتک سه نفره از دو صندلی عقب مجزا استفاده شده است. این صندلی ها بسیار راحت و قابل تنظیم هستند و توسط یک کنسول مشترک از هم جدا می شوند.

در بخش تجهیزات باید گفت که Mullen Five به طور کامل زمین گیر شده است. این کراس اوور برقی از فناوری برای جلوگیری از نفوذ صداهای مزاحم و تشخیص برگ استفاده می کند. مولن می‌گوید فناوری تشخیص چهره خودرو، راننده را هنگام نزدیک شدن تشخیص می‌دهد و به‌طور خودکار در را به روی او باز می‌کند. مانند محصولات تسلا، این کراس اوور الکتریکی به دو حالت Sentry و Dog مجهز شده است.

هنوز مشخصات فنی زیادی در رسانه ها منتشر نشده است و ما فقط می دانیم که Mullen Five از یک موتور دوگانه و باتری 95 کیلووات ساعتی تغذیه می کند. شتاب صفر تا 96 کیلومتر بر ساعت این کراس اوور الکتریکی 3.2 ثانیه و مسافت آن 523 کیلومتر است.

Click Over این خودرو از فناوری شارژ سریع پشتیبانی می كند و می تواند تا 81 درصد ظرفیت باتری را در 21 دقیقه شارژ كند. مولن نسخه RS را برای کسانی که به دنبال قدرت بیشتر و شتاب بهتر هستند توسعه داده است. این مدل در 1.9 ثانیه شتاب می گیرد و می تواند تا 322 کیلومتر در ساعت شتاب بگیرد.

و اما قیمت; مولن برای مدل پایه پنج قیمت 55000 دلار در نظر گرفته است. تریم میانی تورینگ 75000 دلار قیمت دارد که با مشوق های مالیاتی کاهش می یابد. این شرکت سفارشات مشتریان را با پیش پرداخت 100 دلار دریافت کرد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، Mullen Five تا پایان سال 2023 وارد تولید می شود و در سه ماهه اول سال 2024 به مشتریان تحویل داده می شود.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم