MateStation X و MatePad Paper کردا معرفی کرد – زومیت


ویوی این سیستمی است که «زندگی یکپارچه‌ای مصنوعی» می‌نامد، دردسترس ربراربران قرار ر. این سیستم مامل دستگاه‌هایی در انواع مختلف ازجمله سلامت و صبح‌ها، فرتافرت، دفاتر هوشمند هوشمند، و نه‌هنه‌های می‌شود. والیت این شرکت شرکت کنگره‌ی کنگره‌ی نیانی موبایل (MC) روی تراتر مرکز مدیریت بود.

درباره Matebook X Pro 2022، Matebook E و موارد دیگر بیشتر بیاموزید. اما محصولات ت نیز وجود دارد که توجهی را به خود بلب ب.

شخصیانه‌ای شخصی MateStation X هواوی

آتیانه‌ی شخصی MateStation X (AIO) هواوی وی که ۲۰۲۱ در سال ۲۰۲۱، ۲۰۱۹ در سراسر جهان دردسترس است. Find more about MateStation X با پوششا نعک ضدانعکاس پنج‌لایه‌های در یک مکان زیبا که دآورآور نیتورانیتور MateView است. البته در پنل پشتی آن پورتی دیده نمیشود.

4K + رزولوشن نمایشگر این دستگاه 4K + و نسبت یشایش به آن درصد است. ایالایه آن نیز سه ندگولندگو (یاالاحی‌شده به‌وسیله‌ی Devialet) و رار میکروفون با برد پنج‌متری و بابلیت حذف نویز با کمک مصنوعی مصنوعی. MateStation X سری زنده‌یازنده‌ی سری Ryzen 5000H AMD ۱۶ ۱۶ا ۱۶ حافظه حافظه‌ی رم و یک بابایت SSD پشتیبانینی.

ویاوی MatePad Paper

ویاوی MatePad Paper

برای ارتباط با MWC، به MatePad Paper در فیس‌بوک بپیوندید. این دستگاه در واقع تبلت ۱۰ ۱۰ ۳ ۳ اینچی با جوهر الکتریکی است که حتی زیر نور خورشید نیز یای جذاب و غیرانعکاسی هنگام خواندن ارائه می شود. منتشر شده توسط MatePad Paper به گونه ای طراحی شده است که مانند ننداغذ عمل می کند.

۳۲ سطح نور پس‌زمینه یای مقابله با شرایط مختلف نور نور د ردارد. نسبت به بدنه دستگاه همین ۸۶ درصد است. Ref ، تیالتی به مام Smart Refresh یای افزایش نرخ نوسازی زیایی در یشگرهایشگرهای E Inked شده است که با کمک نرم افزاری خاص این کار را انجام می دهد.

مرتبط الهي:

MateBook Paper Books Huawei را راه اندازی کرد، AppGallery راه اندازی شد. M-Pencil یکی از پرکاربردترین و با استقبال ترین کتاب ها در زمینه M-Pencil است.

PMMA، به‌گفته‌ی ویاوی، پن PMاقعی نوشتن روی راغذ را می‌کند PM ارائه می‌کند. یکهالی‌که حالت تقسیم صفحه به شم ماکا امکان می‌دهد کارهایی مانند خواندن فایل‌ها و نوشتن ددادداشت را نان انجام دهد.

MatePad Paper چهار حافظه حافظه‌ی رم و ۶۴ ۶۴ابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی دارد رد درای مشکی و واکی و آبی نهیانه‌ای بازار خواهد داشت. وزن این محصول ۳۶۰ گرم است و از زایفای ۶ پلاس سای انتقال سریع اطلاعات بی‌سیم نیانی نی. هو هواوی ، باتری کاغذ MatePad اند دستگاه را تا چهار هفته در حالت استندبای نگه دارند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم