Find X5 Seri در ریخاریخ پنجم اسفند سفند می‌شود – زومیت


اورش جی‌اس‌ام‌آرنا، اوپو اعلام ی ی سری گوشی‌های Oppo Find X5 را در تاریخ فوریه پنجم (پنجم اسفند ۱۴۰۰) طی دیادی که در ساعت ۱۴: ۳۰ به‌وقت برنامه‌ریزی شده است، هد کرد. علاقه‌مندان می‌توانند زنده این ایناد را در سایت شرکت تماشا کنند.

در مورد Find X5 شامل مدل لل معمولی ی پروایی بیشتر بدانید که مدل Find X5 پرو پرچمدار این سری می شود. برای ارتباط با ColorOS، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید.

اگر می‌خواهید درباره Hasselblad بیشتر بدانید، لطفاً برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع در MariSilicon NPU با ما تماس بگیرید.

وپو وپو قاق اوپو Find X5 Pro درحقیقت «سرامیک فوق‌العاده سخت» است. سطح پوشش مامالاً براق به نظر می‌رسد می‌رسد اما به‌گفته‌ی اوپو وپوافت خاص آن دربرابر اثر انگشت ومتاومت ومت. این گوشی اوپو در رنگ‌های مشکی و سفید دردسترس هداهد بود و انتظار می‌رود اوپو یا بیشتر عرضه شود.

ردارد فوق‌العاده رسمی و بررسی‌شده بودند. اطلاعات بیشتر درباره Find X5 Pro حتم ووالاً دارای دوربین اصلی دوربین 50 پیکسلی IMX766 و دوربین هفوتوله‌فوتو ۱۳ مگاپیکسل با زوم ۵ آپوابر خواهد بود. To connect with IMX709, join us on o Reno7 ارائه شده ست. TPL Pro احتمالاً دارای صفحه‌نمایش یش ۷ ۷ ینچی ینچی LTPO AMOLED، نرخ ارزیابی ۱۲۰ تصویر تصویری + ۱۴۴۰p خواهد داشت. اگر می خواهید درباره IP68 بیشتر بدانید، باید آخرین اطلاعات IP68 را بدانید.

مرتبط الهي:

درباره Find X5 در فیس‌بوک بیشتر بیاموزید اما به‌گفته‌های یکی از افشاگران، این گوشی از تراشه‌ دایمنسیتی 900 بهره و احتمالاً همان باتری 500 میلی‌میلی‌آمپرساعتی با شارژ سیمی 8 تات و بی‌سیم و تیاتی است که خو خو خو. یشایش و دوربین معمولی با مدل پرو احتمالاً متقاوت خواهد بود اما هنوز جزئیات دقیقی منتشر شده است.

اطلاعات بیشتر درباره Find X5 یک سوم سوم نام اوپو Find X5 Lite داشته باشد. ا رنا احتمالاً رنان رنو ۷ (Reno7) تغییرنام‌یافته خواهد شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم