Dot Mun و هلند را از لیگ قهرمانان شکست دهید

[ad_1]

کد خبر: 1794233/58

زمان: 01:37
1400/09/04

بازدید از: 9,836

درخشش شگفت انگیز سبز لیسبون؛

دات مون با نتیجه 3-1 مقابل اسپورتینگ لیسبون شکست خورد تا از رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا بازماند.

اسپورتینگ لیسبون پرتغال و دورتموند آلمان در شب به مصاف خوزه آلوالاد می‌روند که آژاکس با پنجمین پیروزی و پنجمین پیروزی بشیکتاش در صدر جدول گروه C حفظ شد.

هر دو تیم با 6 امتیاز از گروه 3 برای صعود به تیم دوم این گروه نیاز به پیروزی در بازی امشب دارند. دیدار دو تیم با نتیجه 1-0 به سود زنبورها به پایان رسید و اسپورتینگ با یک ضربه ثمربخش وارد زمین شد.

میزبان در نیمه اول عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست دو بار دروازه حریف را باز کند. هر دو گل اسپورتینگ در نیمه دوم توسط پدرو گونزالو به ثمر رسید. ستاره 23 ساله پرتغالی در دقیقه 30 هجوم برد و اولین گل را به ثمر رساند. 9 دقیقه بعد با یک ضربه چشمگیر از پشت محوطه جریمه، او و تیمش دو گل به ثمر رساندند تا دورتموند در نیمه اول با نتیجه 2-0 به پیروزی برسد.

دورتموند در شبی که به دلیل مصدومیت بدون هلند بود نیمه دوم را با چهره تهاجمی تری آغاز کرد اما لیسبونیایی ها در دفاع موفق بودند و نمی خواستند برتری دو گل را به راحتی از دست بدهند. آنها با نتیجه نیمه اول در دقیقه 45 دقیقه دوم خوب دفاع کردند و در حالی که امره جان در دقیقه 74 اخراج شد، دورتموند ده نفره بود، گل سوم را نیز پدرو پورو به ثمر رساند. مولن در دقیقه سوم یکی از گل های خورده را جبران کرد، اما فرصتی نداشت و اسپورتینگ با شکست بازی تلافی کرد و جایگاه دوم خود را در گروه حفظ کرد.

در نتیجه امشب سومین مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا پس از آژاکس (15 امتیاز)، اسپورتینگ لیسبون با 9 امتیاز راهی دور دوم شد. دات مون نیز در جایگاه سوم راهی لیگ اروپا شد تا بازی پایانی این گروه یک مراسم کامل باشد.

[ad_2]

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما