Covid: Indoor Mask به‌روزرسانی پخش جریانی زنده را به نیویورک بازگرداند

[ad_1]

تصاویرمرکز راکفلر در منهتن.  یک دستور منع در سراسر کشور از دوشنبه به اجرا گذاشته شد و همه مشاغل و مکان‌های عمومی را که وضعیت واکسن را بررسی نمی‌کنند ملزم می‌کند این کار را انجام دهند.
اعتبار …کارستن موران برای نیویورک تایمز

از دوشنبه، زمانی که نیویورکی‌ها برای خرید سریع وارد فروشگاه می‌شوند، دوباره باید مطمئن شوند که ماسک صورت را برمی‌دارند. یک فرمان جدید سراسری مستلزم آن است که در تمام مکان‌های عمومی خانه که برای ورود نیازی به واکسیناسیون کامل ویروس کرونا ندارند، ماسک قرار داده شود.

دولت کتی هوچول روز جمعه گروه کاری را اعلام کرد که تا 15 ژانویه ادامه دارد. این زمانی است که ایالت دوباره ارزیابی می کند. مشاغلی که نیازی به حامیان مالی نقاب دار ندارند می توانند با مجازات های مدنی و کیفری از جمله جریمه تا 1000 دلار در هر تخلف روبرو شوند و اداره بهداشت محلی مسئول اجرای آن است.

شهر نیویورک با 71 درصد از ساکنانش که به طور کامل در برابر ویروس کرونا واکسینه شده اند، حداقل یک بار برای صرف غذا در خانه، رستوران یا تماشای فیلم به اثبات واکسن کرونا نیاز دارد. اما در حال حاضر هنوز به انجماد نیاز است مگر اینکه واکسیناسیون کامل در همه مکان‌های عمومی داخل خانه، از جمله دفاتر، مغازه‌ها و سالن‌های ساختمان‌های مسکونی انجام شود.

طبق گفته ایالت و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری، افراد برای دوز کامل دو هفته پس از دوز دوم واکسن Pfizer-BioNTech یا Moderna دو بار یا اولین دوز واکسن جانسون و جانسون یک بار در نظر گرفته شدند. این ایالت می گوید کودکان بین 5 تا 11 سال در سراسر کشور باید یک دوز واحد را برای رسیدن به جایی که نیاز به واکسینه شدن کامل دارند نشان دهند.

با توجه به اینکه اندرو ام. کومو، فرماندار سابق، اکثر محدودیت‌های ویروس را در ژوئن لغو کرد، از جمله محدودیت‌هایی که باید در بیشتر تنظیمات اعمال شوند، فرمان جدید احتمالاً تغییر بزرگی به‌ویژه در برخی مناطق روستایی و سایر مناطق تحت حفاظت ایالت‌ها خواهد بود. .

این اقدامات جدید در زمانی انجام می شود که کشور با شیوع بیماری – 19 – مواجه است و دانشمندان از عواقب ظهور نوع Omicron مطمئن نیستند. میانگین هفت روزه موارد کووید در ایالات متحده در روز شنبه 119325 نفر در روز بود که تنها در 14 روز 40 درصد افزایش داشت. در ایالت نیویورک، میانگین آن در روز شنبه به 9716 رسید که 51 درصد در دوره 14 روزه افزایش داشت.

شهر نیویورک همچنین شاهد افزایش قابل توجهی در موارد ابتلا از روز شکرگزاری بوده است و طبق داده های شهر به طور میانگین نزدیک به 2400 مورد جدید در روز در روز افزایش یافته است، در حالی که طبق داده های شهر سه هفته قبل از آن به طور میانگین کمتر از 1500 مورد در روز بود. منطقه شمالی نیویورک به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است و حدود 30 بیمارستان ایالتی به دستور فرماندار دستور تعلیق جراحی اختیاری برای کاهش تنش ها را گرفته است.

روز یکشنبه، در یک جلسه توجیهی در هامبورگ در غرب نیویورک در مورد خسارت و آتش سوزی طوفان شب قبل، از هوچول در مورد دستور ماسک پرسیده شد.

هوچول گفت: «فقط یک ماسک بزنید، من می‌دانم که فردا روز بزرگی است؛ لزوماً مشکل بزرگی نیست. واقعاً اینطور نیست. من فقط از مردم می‌خواهم که کاری طبیعی انجام دهند، که ما معتقدیم زندگی‌ها را نجات می‌دهد و مردم را دور می‌کند. عفونت در نهایت.”

دکتر آنتونی اس. فائوچی، مشاور ارشد رئیس جمهور در امور اپیدمی نیز از مردم می خواهد که هر زمان که در خانه با فردی که واکسینه نشده است، ماسک بزنند.

او در برنامه “این هفته” شبکه ABC گفت: “پنهان کاری برای همیشه دوام نخواهد داشت.”

شهر نیویورک در حال حاضر قصد دارد قوانین رژیم غذایی و سرگرمی را برای کودکان 5 تا 11 ساله از روز سه شنبه با ورود یک دوز به رستوران ها و تئاترها، و برای بزرگسالان از 27 دسامبر، از یک دوز به دو، تشدید کند. به جز کسانی که در ابتدا با واکسن جانسون و جانسون واکسینه شدند. اما مقامات دولتی جدید دو مقررات فعلی را جایگزین کرده اند.

نوع جدید واکسن کرونا برای همه کارفرمایان خصوصی در شهر نیویورک از 27 دسامبر اجرایی می شود.

شهردار بیل دی بلازیو روز دوشنبه گفت که شهر قصد دارد به جای تمرکز بر جریمه ها و اجرای قانون، آموزش و همکاری با صاحبان مشاغل را با شروع اجرای جدید ماسک دولتی آغاز کند. او برای هفته‌ها در برابر درخواست‌ها برای تحمیل نیروی اجرای ماسک در سطح شهر علیرغم موارد رو به رشد مقاومت می‌کند، زیرا از ترس این که استراتژی متمرکز بر واکسیناسیون شهر را تضعیف کند.

دی بلازیو روز دوشنبه در یک کنفرانس خبری گفت: “استراتژی این شهر قبل از هر چیز واکسیناسیون است، و همینطور ادامه خواهد داشت.” اما ما با دولت برای اجرای این دستور ماسک کار خواهیم کرد. با احترام و روحیه همکاری به نتایج بسیار خوبی دست یافته ایم.»

[ad_2]

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما