9 روشی که می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری بیش از حد از زمان خود با جیم در چت روم صحبت کنید

برای سفارشی کردن بیشتر تنظیمات چت روم می توانید شی "سفارشی سازی" را ارسال کنید، این گزینه ها همان گزینه هایی هستند که در برگه سفارشی سازی صفحه تنظیمات اتاق چت موجود هستند. عملیات REST مربوط به اتاق چت سمت سرور، لطفاً به مدیریت چت روم مراجعه کنید. اگر شما و فرزند یا نوجوانتان صحبت کنید و سپس با هم تصمیم بگیرید که همچنان از اتاق گفتگو استفاده کنید، چه؟ برای شروع، می‌خواهیم روی یک پروژه شروع در GitHub بسازیم، که از قبل شامل ساختار اولیه یک برنامه Vue.js است. سپس یک پوشه جدید به نام lib در پوشه src پروژه خود ایجاد کنید و کامپوننت های cometchat را در آن قرار دهید. پروژه ما از Node.js و Vue.js برای backend و frontend به ترتیب استفاده خواهد کرد. پس از آن، ما این جزئیات را در پایگاه داده خود حفظ می کنیم و یک پاسخ موفقیت آمیز را به frontend برمی گردانیم. در مرحله بعد، از متد getLoggedinUser() از کلاس CometChat() برای بازیابی جزئیات کاربر وارد شده فعلی استفاده کردیم. شما برای شرکت در انجمن ها، تابلوهای پیام یا سیستم تابلوی اعلانات وارد سیستم شده اید – برای ارسال پیام، خواندن دیگران، بازدید و بازدید مجدد برای بررسی آخرین پاسخ ها.

chatroom using threads برای پیدا کردن، کل لیست عباراتی که توسط اعضای انجمن استفاده می شود را بررسی کنید. با این حال، خواهید دید که درصد خوبی هستند. همه عناصر با هم کار می کنند و یک کراس پلتفرم را یک ضربه محکم می کنند. یکی از مفاهیم کلیدی هنگام کار با CometChat SDK این است که آن را در ابتدای برنامه با فراخوانی متد ()init مقداردهی اولیه کنید. هرزنامه می‌تواند از طرف افراد یا ربات‌ها باشد، بنابراین هنگام کار برای محافظت از تابلوهای پیام و انجمن‌ها مهم است که هر دو را در نظر بگیرید. اکنون می توانیم از هر کجا در ارتباط آنلاین شرکت کنیم. این تمایل وجود دارد که همه چت ها به یک کلمه کلیدی و در عین حال به یک ابزار ارتباطی ترجیحی تبدیل شوند. هنگام گپ زدن در مورد این سایت ها، می توانید بدون استرس احساس کنید. شما می توانید بدون چت کردن با کسی درآمد کسب کنید. ارائه یک تجربه تا حد امکان نزدیک به یک پلت فرم رسانه های اجتماعی می تواند کاربران را به بازگشت دوباره ترغیب کند. زمانی که تمایل بیشتری به پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی دارید، رسیدگی به این امر برای شما آسان‌تر است.

کاربران را می توان به لیست سفید اضافه کرد. لیست سفید کاربر زمانی اعمال می‌شود که مدیر بی‌صدا کردن کامل را فعال کرده باشد و کاربران در لیست سفید بتوانند پیام ارسال کنند. علاوه بر این می توانید کاربران را از لیست سفید خارج کنید، بررسی کنید که آیا در لیست سفید هستید یا خیر و لیست سفید را دریافت کنید. اگر طرف مقابل از تم شما خوشش نیامد، می‌تواند آن را به همان روش تغییر دهد و روی گوشی شما نیز اعمال می‌شود. شما می توانید هر اطلاعاتی را که می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید. با این کار، کاربر می تواند به راحتی گروه چت خاصی را که دوست دارد در آن شرکت کند انتخاب کند. با استفاده از یک سرویس گیرنده خبری، کاربران می توانند بر اساس علایق خود در این گروه های خبری مختلف مشترک شوند. قبل از شروع به ایجاد یک انجمن، مهم است که مطمئن شوید که از واژگان یکسانی استفاده می کنیم. برای اولین مسیر (i. e /register)، نام کاربری و رمز عبور ارسال شده در طی مراحل ثبت نام را بازیابی کردیم و با استفاده از روش پایگاه داده مورد نیاز که در ادامه در آموزش تعریف خواهیم کرد، در پایگاه داده قرار دادیم.

best chat room ما بررسی کردیم که آیا نام کاربری در پایگاه داده وجود دارد یا خیر و تأیید کردیم که آیا رمز عبور وارد شده معتبر است. سپس، مسیر /login اعتبار کاربری را دریافت می کند که حاوی نام کاربری و رمز عبور برای اهداف احراز هویت است. آخرین مسیری که باید تعریف کنیم برای تداوم توکن تأیید اعتبار منحصر به فرد تولید شده برای کاربر در CometChat در پایگاه داده است. برای ورود کاربر، از توکن Auth تولید شده که برای این کاربر در طول فرآیند ثبت نام مشخص شده است استفاده می کنیم. برای این آموزش، پس از ثبت نام کاربری در برنامه خود، از CometChat Create user API برای ایجاد چنین کاربری در CometChat استفاده خواهیم کرد. بسته به فناوری انتخاب شده از مرحله قبل، CometChat راهنمای شروع سریع را برای تسهیل ادغام CometChat در برنامه یا وب سایت شما به آسانی فراهم می کند. سپس دو فایل جدید به نام‌های index.js و db.js در داخل آن ایجاد کنید. سپس، ما شروع به اضافه کردن کد بیشتری برای کاربردی کردن برنامه چت گروهی خواهیم کرد.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد آشوب چت www.ashoobchat.com لطفا به بازدید از وب سایت ما.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم