440 انت رار قدرت برای نتانت 70 ساله ه پیکل پیکاپ پلاسیک سیکلت ت به سوپر تومبی اتومبیل مدرن

[ad_1]

زیازسازی مدل‌های کلاسیک سیک تجهیز آنها به پیشرانه‌های بروز و مدرن راران بسیاری پیدا کرده است. To connect with ست استارتاپ‌های در این زمینه فعالیت‌های یت 4 نان 4×4 یکی از این استارتاپ‌هاست که کلاس‌های جذاب را معرفی می‌کند. رازه‌ترین پروژه این شرکت ییایی بر اساس ساپ کلاسیک تلت Thriftmaster واخته شده و New School Edition به نام مارد. این پیکاپ چند چند از ظاهری قدیمی است، یلی ی بخش فنی نان آن را یک اتومبیل کاملاً بروز نستانست که با ۴۴۰ اسب رار قدرت حرف‌های زیادی برای گفتن ردارد.

Rلی که آیکان ۴x4 برای خود خود یک هاه تلت Thriftmaster 3100 مدل ۱۹۵۲ است. هر چند این در هاه اول دست‌نخوره به نظر، اما بازنگری‌های جزئی در برخی یای صورت ست است. برای مثال پشت پشت کف آن از گردو استفاده شده است شو سوگی بان در فیس‌بوک است. در این رویه بیرونی بیرونی الوارها حرارت داده است.

از نظر یای بیرونی باید گفتل جدید آیکان Nx4 دارای بدنه‌ای به رنگ سفید گچی است. رنگی که از پورشه ریاری شده، دراری با ترکیبی از کرومی جلوه‌های خاص به شورولت Thriftmaster بخشیده است. این پیکاپ جذاب روی رینگ‌های ۱۸ اینچی ینچی و از ترمزهای ساخت شرکت بهره.

ار پیکاپ به شدت خاص تنها لباس شورولت Thriftmaster را بر تن تن کرده چرا که در زیر خودرویی خودرویی خودرویی کاملا متفاوت و روبرو هستیم. در این پروژه آیکان های 4×4 از ز ش سیاسی دستساز استفاده نموده و سیستم یقلیق یق هر رار مستق مستقل عمل میکندل میکندل میکندل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل عمل. 8 استاندارد هم جای خود را به موتور 2.2 لیتری V8 داده است. این موتورانایی ییلید ۴۴۰ اسب رار قدرت و نیوتن متر وراور را دارد.

نان ۴x4 وظیفه انتقال قدرت به چرخ‌ها را به یک گیربکس گیربکس شش سپرده است.

4اناتان وارد بنیانگذار ران 4×4 در درابطه بطها ا این جذاب ب:

«نمی دانم، نمی دانم، نمی دانم، نمی دانم، نمی دانم، نمی دانم، نمی دانم».

در خاخل کابین از قطعات کروم مشکی مشکی برخی از قسمت‌ها استفاده شده، روکش‌ها از چرم کیفیت هستند. اما شاید نصب سیستم با نمایشگر دیجیتال را بتوان سیستم ناخص‌ترین تغییر داخل کابین بینامید.

AEX سیستم صوتی مدل 8600NEX از شرکت یونیرایونیر بوده و یشگرایشگر آن سیستم سیستم اینفوتینمنت از زای اشرافی به صورت چرخان طراحی شده است. ام خاموش بودن، این نمایشگر چرخیده و ب یکدستا داشبورد را ایجاد د. 4 عقب از دیگر امکانات مدرن پروژه جدیدان 4×4 است.

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما