30ل با سرمایه گذاری در این سال 30 سال 2030 یک میلیون واحد درآمد هداهد داشت | تواتو

[ad_1]

یکی از اساتید دانشگاه نیویورک می‌دهد که اپل را با خرید و یک‌گذایه‌ای در ییایی مانند بانکداری، جستجو و سلامتی می‌کند. تریلیون یونلار س سالانه پروژه پروژه «اپل کار»(Apple Car) هما همان برقی برقی اپل می‌تواند به این فناوری مجهز شود. 20 ال 2030 کند کند.

برای ارتباط با ‏، همین امروز در فیس‌بوک نام‌نویسی کنید. «اسکات تالووی»، استاد مارکتینگ دانشگاه در مورد اینکه اپلیکیشن‌ها چگونه به رکورد یک دلار تبدیل شوند. س سالانه دست کند می دهد می دهد که اپل هم اکنون 366 میلیارد ردلار درآمد کرده است یعنی کمی بیشتر از یک یک یک یونلیون یونلیون یونلاری ریلاری. زا این، این رقم رار کمتر از 470 میلیارد دلار زونازون 99 599 میلیارد ردلار رتالمارت است.

ریایه‌‌گذاری اپل برای رسیدن به یک‌یکلیون یونلیون ریلاری

اپل

وویالوی اشاره می‌کند که اپل را به این سطح درآمد می‌دهد روی زمینه یک‌گذایه‌گذاری ری. اولین زمینه مورد اشاره توسط او و ریانکداری استل پاپ اپل هم یهایه و اعتمادی که بانکها به مشتریان ارائه میدهند و کسب و کارها را انجام میدهند. اپل پی (Apple Pay) و اپل کارت (Apple Card) ر دا دارد.

توجه به اینكه اینكانكهای بزرگ ایالات متحده در ایالات متحده است 35 میلیارد دلار 30 صورت نهالانه درآمد رندارند، گالووی فکر می‌کند تات بانکی اپل‌ تا سال 2030 می‌تواند یک رتارت داشته باشد. 75 میلیارد دلاری شودل شود.

یکی از زای مدنظر این استاد دانشگاه ه جستجو کنید است که نداند با پایان یافتن قرارداد چند لیارد دلاری بین اپل و یای موتور جستجوی پیش‌فرض فافاری آغاز شد، و او معتقد است که در اکوسیستم باید به تجارت آن‌ها کمک کند.

هر انتظاری نمی‌رود اپل به اندازه گوگل از تبلیغات کسب کسب کند، اما پیش‌بینی می‌شود در سال 30 ال 2030 از بخش تب تبلیغات 50 میلیارد ردلار درآمد داشته باشید.

هر چند اپل در چند قهقهه خود را برای حضور در بخش متمم را نشان می دهد، وویالوی اشاره می کند که آن ها می توانند در سمت راست قرار بگیرند. تات تلامت S حرکت دهنده تبدیل CVS به «ارائه‌ها پیش‌فرض خدمات سلامت در آیفون» است. 17 میلیارد ردلار کند کسب کند.

در نهایت به عقیده او خودرو برقی اپل نداند 25 میلیارد دلار از ز تسلا 30ا تصاحب کند و این وجود زازار خودروهای برقی در حال رشد، احتمالا تا سال 2030 به یک رتارت 50 میلیارد ردلاری برای کوپرتینوی ها تبدیل می شود. نه تنها ما از سیل گرفتار شده ایم و نه تنها ما دچار سیل شده ایم.

[ad_2]

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما