3 چیزهایی که مادرتان باید درباره خرید فالوور اینستاگرام به شما یاد داده باشد

پست های خود را منظم و با کیفیت در اینستاگرام منتشر کنید. اما ویژگیهایی همچون پشتیبانی قدرتمند، ضمانت بازگشت وجه، جبران ریزش فالوور و کیفیت بالای خدمات توجه شما را جلب خواهد کرد. همچنین با توجه به ویژگیهایی همچون ضمانت برگشت وجه و جبران ریزش فالوور، خیال شما بابت کیفیت بالای خدمات راحت میکند. این سایت دارای خدماتی همچون خرید فالوور، خرید لایک، خرید کامنت، سفارش ویو و خرید پیج است. این سایت با قدمتی ۱۲ ساله، خدمات متنوعی همچون خرید فالوور، خرید لایک و کامنت، خرید ایمپرشن، بازدید استوری و… چرا که تعداد فالوور بیشتر، مساوری با تعداد لایک، کامنت، بازدید بیشتر و در نتیجه افزایش فروش و خدمات رسانی بیشتر بنابراین خرید فالوور واقعی، روشی مناسب برای موفق شدن است. خرید فالوور اینستاگرام واقعی روش مناسبی برای افزایش محبوبیت صفحه در سریعترین زمان ممکن است. زیرا هر چه فالوور واقعی تر باشد، ضرر بیشتر است، اما باز هم نتایج بهتری نسبت به فالوور جعلی دارد. اگر تمام این موارد در سایت رعایت شده باشد، با اطمینان بیشتری با سایت مورد نظر همکاری خواهید کرد. وجود فالوور واقعی باعث میشود تا تعاملات در پیج شما افزایش یابد زیرا این فالوور های واقعی هستند که نسبت به تمام پستها و استوری های شما واکنش نشان میدهند و آنها را با ارسال کردن به دوستان و همچنین منشن کردن فالوورهای خود باعث دیده شدن پیج شما میشوند.

خرید فالوور اینستاگرام

فالوور های واقعی با استفاده از لایک و کامنت به پیشرفت کسبوکار شما کمک میکنند و آنها جزئی از مشتریهای شما هستند که در صورت رضایت از محصولات و یا خدمات شما تبدیل به مشتری دائم شما نیز میشوند. پلتفرم رسانه های اجتماعی کاربران را از درگیر شدن با محتوا در صورتی که در یک ساعت بیش از چند صد پست را لایک کنند و نظر بگذارند، مسدود کرده است. یعنی اگر به صورت حرفه ای پیج خود را طراحی و از عکس ها و محتوا های مفید و جذاب استفاده کنید، کاربر ترغیب به فالو کردن پیج شما می شود. چنین فالوورهای معمولاً ریزش بسیار پایینتری داشته و شما بدون اینکه آنها را از دست دهید میتوانید اعضای اینستاگرامی خودتان را بالا ببرید. خرید فالوور فیک امروزه برای بالا بردن تعداد فالوور پیج بسیار افزایش پیداکرده است اما اینستاگرام با ارائه آپدیتهای جدید و افزایش قابلیتهای خود امکانات جدیدی را برای جلوگیری از حضور فالوورهای فیک ایجاد میکند.

 • فروش فالوور اینستاگرام
 • خرید فالوور ارزان اینستاگرام
 • پایینترین قیمت،
 • خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای دنیای کسب و کار
 • انجام سفارشها گاهی با کمی تاخیر روبرو میشود

خدمات پس از فروش و امکان بازگرداندن وجه :در صورتی که فردی از خدمات ناراضی باشد و قصد بازگرداند وجه خود را داشته باشد این امکان برای آن فراهم میشود. این سایت دارای درگاه امن پرداخت است و سفارشات شما بلافاصله بعد از ثبت و پرداخت هزینه صورت می گیرد و می توانید از طریق پشتیبانی تلگرام پیگیر مراحل اضافه کردن فالوورهای پیج خود باشید. تصاویر خود را به صورت اسلایدر در پست ها قرار دهید. در بخش استوری های خود محتوای جذاب و جالب قرار دهید. ویدیوهای جذاب و اختصاصی پست کنید. پست های شما را لایک می کنند، کامنت می گذارند، پیامی در دایرکت می فرستند و پرجنب و جوش و فعال هستند. بهتر است در زمان خرید، خدماتی را انتخاب کنید که فالوور های فعال در اختیار شما قرار می دهند. برای انجام این کار میتوانید ازآمار هایی که اینستاگرام در بخش insights در اختیار شما قرار میدهد کمک بگیرید. فالوجت تعداد زیادی از خدمات را به صورت هم زمان برای شما فراهم می کند. اینکه چه تعداد از این دنبال کنندگان، کاربران به معنای واقعی، فعال اینستاگرام هستند .

وقتی ماجراجویی موفقیت خود را در اینستاگرام با فالوورهایی که از اینستاکده خریداری کردهاید آغاز میکنید، این خرید فالوور به شما کمک میکند تا فالوورهای ارگانیک دریافت کنید. قسمت پست های اینستاگرام از آن دسته بخشهای بسیار مهم و محبوب اینستاگرام است. این ویژگی اهمیت بسیار زیادی دارد چون شما باید بتوانید با چند کلیک ساده به خواسته خود برسید در غیر اینصورت با مشکل روبرو خواهید شد. این فالوورها از آن جایی که از اسم آن معلوم است غیر فعال هستند یعنی در واقع به پیج شما علاقه ای ندارند و نباید انتظار فعالیت مؤثر از آن ها داشته باشید درواقع هدف آن ها از فالو کردن شما افزایش فالوورهای خودشان است. زمانی که برای خرید فالوور اقدام میکنید انتظار این را دارید که فالوورها در مدت زمان کوتاه و به طور کامل به پیج شما اضافه شوند.

 • زمان سفارش هرگز پیج خود را غیر فعال نکنید
 • قیمتهای نسبتا بالاتر
 • ۱۰۰M یعنی ۱۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ دنبال کننده
 • بالاترین سرعت ایران
 • خرید فالوور ( ایرانی و بین الملل)
 • فرآیند خودکار

Metal Floor Plates (6418) آنها به طور منظم محتوا ارسال می کنند و برای کسانی که در مورد رشد حساب ها و برندهای خود جدی هستند بهترین کار را انجام می دهند. عملی که شما را از واقعی بودن پروفایلهای خریداری شده مطمئن میکند به این صورت است که اگر شما 2000 فالوور واقعی بدون ریزش خریداری کردید، به طور تصادفی 200 پروفایل را مورد بررسی قرار میدهید که بر حسب این تست میتوانید به واقعی بودن فالوورهای فعال بدون ریزش خریداری شده پی ببرید.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما