3ال 3-0 آلاوس وس نان 45 دقیقه‌ای کهکشانی‌ها :: ورزش سه

[ad_1]

خبر خبر: 1811576 |
01 اسفند 1400 ساعت 01:20 |
1,422 زدیدزدید |

5
هاه

ختاخت پی پی اس جی فراموش موش

مال مادرید پس از یک نیمه نیمه،،انست توفان به کردها کرده و آلوس را با سه شکستل شکست شکست.

رش گزارش “سه سه” ، رئال مادرید صدرنشین لالیگا پس از سه شنبه برابر پی اس جی ، در نتیانتیاگو برنابئو میزبان آلاوس ، تیم نوزدهم بود. ریاری یک پیروزی ساده برای رئال را می‌توان به این که نان در 5 بازی متوالی بیرون نهانه خود خورده بود.

نیمه نخست، رئال مطابق انتظار، تیم بهتر میدان بود یلی به نستانست موقعیت گلزنی ایجاد د و در قعاقع شانس 100 گ نیزل نیز قلق ق.

دقیقه عوض وسلاوس بود یک بار در دقیقه 25 روی اشتباه عجیب سیمیرواسیمیرو صاحب بخت یالی گلزنی شد یلی جیسون جیسون از درون محوطه به یالای دروازهزه. دقیقه جام جم آلاوس دقیقه دقیقه دقیقه 38 بازی با ضربه یای دروازه رئال را تهدید کرد یلی یا توپ را مهار ر.

اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.

نیمهال نیمه دوم را توفانی شروع کرد و وان داد که یای زدن اول بی باب است. ابتدا ضربه کاشته داوید آلابا بود که دروازه آلاوس را به شدت کرد کرد یلی دروازه بان هر طور که توپا در اختیار گرفت.

دقیقه 53 وینیسیوس با یک حرکت مد فعافع مقابل را از پیش رو و در فاف تک به درو زهازه بان توپ او را برگشت داد. در ریباند هم کریم بنزما برگشت ای به توپ که مدافع از خط خط ررا برگشت داد.

4 دقیقه بعد از شوت کاسیمیرو از چند قدمی زهازه به بالا زده شد.

دقیقه دقیقه دقیقه 62 رسیده بود واقعی به رسیدن رسید به رسید. آسنسیو در سمت راست صاحب توپ و و از بیرون محوطه با یک ضربه تات دار پای چپ ، را کنج کنج زهازه فرستاد. او در زیازی قبلی برابر گرانادا هم تکل برتری رئال را به ثمر ندهانده نده. یک دقیقه قبل از گل ، پره پونس در فاف تک به تک تکا کورتوا توپ را به بیرون زده بود.

دقیقه 67 ارسال تند و تیز ب با ضربه سر میلیتائو همراه شد یلی توپ ختا اختلافی اندک از زار دروازه به رفت رفت.

دقیقه 75 رئال با بدشانسی به دومل دوم نرسید و بنزم بها به تیر کرد کرد یا در نهایت دقیقه 80 گل دوم نیز از راه ه.

کریم از سمت راست توپ را درون محدوده جریمه برای وینیسیوس فرستاد و رهاره برزیلی با یک بغل پای دقیق کار را تمام کرد. دقیقه فرانسوی دقیقه 90 ماموریت خود را کامل کرد و گل سوم رئال را به ثمر نداند.

اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید.

7 متیایت این بازی را رئال با سه برد برد وا صاصله با سویا را به 7 امتیاز افزایش داد.

[ad_2]

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما