2-1ال 2-1 وولوز وز پیش به سوی تاپ فور :: سه سه


خبر خبر: 1812435 |
06 اسفند 1400 ساعت 01:15 |
2,105 زدیدزدید |

0
هاه

نتیجه در دیداری جذاب و تماشایی موفق شد نتیجه 2-1 وولوز را شکست داد یک امتیازی منچستریونایتد یتد.

رش رشارش “ورزش سه” ، در این دیدار ابتدا ین تیم نان بود ب گا گل دقیقه 10 هوانگ هی نان پیش افتاد اما توپچی ها در یقایق پایانی دو بار رسیدند رسیدند رسیدند رسیدند رسیدند رسیدند رسیدند رسیدند.

دقیقه بازی را بهتر آغاز کرد و در 6 بود که روی رسارسال روبن نس از سمت راست، رومن یسائیس دروازه آرسنال را باز کرد اما داور این گل رل یل یل یل یل بود.
اما چهار دقیقه بعد از نان پیش افتاد. روی اشتباه گابریل بود که نگانگ هی چان، رهاره کره‌ای وولوز، حباحب موقعیت شد ز ز ز شتن شتناشتن آرون رمزدیل، یکا یک ضربه دقیق رار را تمام م.

دقیقه نمانده که وولوز در دقیقه 13 به گل دوم می رسد اما رائول خیمنز که با پاس پودنس حبحب موقعیت داشت، در موقعیت تک رمزی رمزدیل توپ را به زد.
بود یک دقیقه دقیقه موقعیتی جدی ایجاد شد اما الکساندر لاکازت که با پاس ساکا صاحب فرصت شده بود توپ زا کنار دروازه به زد بود.
این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم.
اگر می خواهید در مورد این موضوع بیشتر بدانید، لطفاً با ما در 29 سال پیش تماس بگیرید.
. . .

دقیقه دوم را هم وزلوز بهتر کرد و در دقیقه 47 بود نگانگ می‌توانست گل دوم خود و تیمش را به ثمر نداند اما این اینار رمزدیل در مقابل او مقاومت کرد.
در ادامه بازی فوتبال دنبال شد و تلات تیم تیم موقعیت صیاصی انجام نشد. اما هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم فش حمله آرسنالی ها بیشتر می شد و نجانجام دقیقه دقیقه ۸۲ بود که سلاس ‌په‌په کار را به ویاوی وی.

روی حرکت خوب ادی انکتیا از سمت راست و پاس او بود که په‌په حباب حب بود و از زاویه‌ای نه بیشتر مساعد دروازه را باز کرد.
دقیقه از آن نوبت تیم نان بود که پیش بکشد در دقیقه 86، نتو نتو میانست بار دیگر وولوز وزا پیش زد اما ضربه به شکل خطرناکی از کنار دروازه آرسنال بیرون رفت.
اما آرسنالی ها در دقایق اضافه هم به کارشان ادامه دادند و نجانجام در دقیقه پنجم از ه های تلف شده گل رسیدند. این بار لاکازت می کند که از سمت راست می کند ضربه و و و به می من درون رچوب رچوبارچوب نیست بعد از آن به دست سا ، دروازه بان نلوز ، وارد دروازه ت آرسنا الل می شود.

45ا این پیروزی آرسنال 45 امتیازی شد و اکنون یک امتیاز و دو زیازی کمتر نسبت به یتدیتد، در جدو جدو جل جای دارد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم