11 قلبیه های انجمن منو منو استارت و حرکات لمسی جدید راز تواتو

[ad_1]

مایکروسافت در بیلد د ویندوز 11 هم اکنون برای آزمایش‌کنندگان در دستیابی به ستای مانند ژست‌های حرکتی لمسی، یا منوی استارت، تسک منیجر زاز طراحی شده و ردارد دیگری را آرا ئه ع ی ی.

قابلیت یت ایجاد پوشه منو استارت ویندوز ربراربران ویندوز 11 این امکان را می‌دهد تا موارد پین منوی منوی استارت خود را در یک شخص شخصی زیازی کنند. اگر می خواهید در مورد این موضوع بیشتر بدانید، ممکن است بخواهید آن را بررسی کنید.

ویندوز 11
پوشه منوی استارت

اگر گرا هم از طرفداران یای حرکتی ر 8 بوده است، مایکروسافت به حرکت سریع حرکت لسمی جدید بها به ویندوز 11 ارائه می‌کند که بیشتر در برنامه‌های کاربردی لسمی خواهد داشت. از جمله آن‌ها می‌توان به کشیدن انگشت به با الا در نوار وظیفه (تسک‌بار) اشاره کرد. منوی استارت و کشیدن انگشت به پایین برای رد کردن این دستور است.

هیچ نظری برای این مقاله وجود ندارد، شما می توانید اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید. تات سریع، انگشت خود را از سمت راست پایین وظیفه به بالا بکشند. فتایکروسافت همچنین توضیح می دهد که صفحه صفحه بین یای عمودی و افقی اکنون اکنون «با کیفیت» بیشتر انجام می شود.

Layaykروسافت یت ح حال بهبود ایتبلیت Snap Layouts ویندوز 11 است و اکنون کنونان یامه‌های در جرال اجرا بها به طرحهای مختلف به صورت استفاده از ده. زیرنویس‌های زنده یا یای زنده Winkey + CTRL + L نبر ب زودی ردارد سیستم عامل جدید یکروسایکروسافت خواهد شد که از طریق نبرانبر Winkey + CTRL + L قابل انجام است.

حیاحی جدید منیجر منیجر 11 که در نیز اخباری درباره آن منتشر می شود، اکنون به طور رسمی اسناد رار گرفته شده است. از جمله تغییرات آن می‌توان به یک نوار فرمان جدید جدید ت تاریک (Dark Mode) همر همراه ه حالت تارآمدی جدید اشاره ره.

در ایتایت باید اشاره کرد که این اینای جدید در حال حاضر ضر در حال حاضر آزمایش هستند و احتمالاً برخی از آن‌ها در نی‌هانی‌های یاهانه طول سال 2022 نشان داده است. ویندوزایکروسافت به‌تازگی اولین به‌روزرسانی بزرگ ویندوز 11 را منتشر کرد که نیانی از اپلیکیشن‌های اندرویدی فراورده‌های همگان را منتشر کرد.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

فلوکستین ۱۰فلوکستینقرص فلوکستینBuyفلوکستین 20کپسول فلوکستینقرص فلوکستین ۲۰ برای چیستDigital currencyسایت معتبرHome Appliances
تماس با ما