1-1ارسا 1-1 ناپولی ی نان تورس ستاره تیم اسپالتی! :: ورزش سه


خبر خبر: 1811153 |
28 بهمن 1400 ساعت 23:15 |
16,287 زدیدزدید |

31
هاه

درارسلونا در دیدار رفت مرحله شانزدهم نهایی لیگ اروپا مقابل ناپولی به ویاوی 1-1 رسید.

رش گزارش “ورزش سه”، در شبی که شاگردان ژاوی تیم برتر نان بودند و یای بهتری رویازه حریف شتنداشتند، موقعیت یای سوزی‌های یان باعث ویا ویا در دیدار برگشت برگشت ناپل مشخص شد.

دقیقه زیازی را شروع کردند تیم اما در دقیقه 5، پرس سنگین زیکنازیکنان بارسلونا، پدری حباب موقعیت اما ضربه او و شکل خطرناکی از بالای دروازه ی.
در ادامه بازی دنبال دنبال شد تا اینکه در دقیقه 15، روی ارسال آلبا از چپ، نیکو گونزالس صاحب موقعیت شد اما ضربه او کسا الکس دفع دفع.
سه دقیقه بعد این نیکو نیکوالس بود که اوبامیانگ نگا در موقعیت زنیلزنی قرار داد اما ضربه این یناره رهابنی به تور کنار دروازه ناپولی کرد.
دقیقه 22 بود که روی رار ویکتور اوسیمن، اولین موقعیت جدی پواپولی ایجاد شد اما ضربه آن از زاویه‌های نه چندان مناسب را تراشتگن دفع دفع کرد.
و به آنها گفت: چرا مضطرب هستید و دلهایتان پر از تردید است؟
یک دقیقه بعد این تیم میهمان بود که فلاف بازی به رسید. . . .

برای آشنایی (به دست آوردن، به دست آوردن) با تکنیک های امروزی که مربوط به 32 سال پیش است.
تلات بارسایی ها ادامه پیدا کرد اما دفاع فشرده زیکنازیکنان یاپولی مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه آنها می شود. دقیقه بود روی رسم ارسال مینگسا بار دیگر نان تورس در موقعیت زنیلزنی قرار گرفت اما ضربه سر او واهی به رچوبارچوب دروازه ناپولی یا نیمه اول با هما نل به رچوبارچوب بود.

نیمه دوم را هم دو تیم دادل آغاز کردند و یقایق ابتدایی بدون اینکه خ ​​صیاصی روی زهازه ها ایجاد شود، اسپری شد.
دقیقه دقیقه 54 بود که اوبامیانگ پشت محوطه جریمه جریمه پواپولی صاحب موقعیت شد اما شوت او با برخورد به نیانی بیرون بیرون.
AR دقیقه بعد، حرکت ماما ترائوره ​​از سمت راست و ارسال او به نهانه دروازه ناپولی بود که توپ را به دستان ن ژسوس برخورد ور وراور ور ازاده از VAR، یک اتال پنا. نان تورس پشت ضربه ضربهار گرفت و ولاف جهت حرکت حرکت مرت ر وا وارد دروازه زه.

او پسر فاحشه و پسر صیغه و پسر صیغه است.
او گفت: «من خدای اسرائیل و من خدای اسرائیل هستم. بی دقتی به بیرون رفت.
یک دقیقه بعد از رار دیگر هله با حرکتی عالی از سمت راست و پاسی تند و می‌توانست تورس صا صاحب کند کند اما واکنش به موقعیت مرت عثاعث شد تا موقعیت از دست.
90 سال پیش
در اولین دقیقه از وقت یای تلف ف دریس مرتنس می نستانست گل برتری پواپولی را به ثمر نداند اما ضربه والی او دقیقاً به ییایی رفت که شتگناشتگن د اشتاشت.
2 + 90 بار دیگر تورس حباب موقعیت عالی برای گلزنی شد اما این اینار هم ضربه او را با اختلاف از بالای دروازه ناپولی به رفت.
نتیجه لاش بازیکنان بارسا برای رسیدن به برتری برتری ثمری نداشت و بازی با نتیجه 1-1 به یایان ن.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم