-1ایو ویه یهانو 0-1 ؛ال ; سه امتیاز هدیه کورتووا و کریم – سه سه

[ad_1]

خبر خبر: 1812707 |
07 اسفند 1400 ساعت 23:10 |
4,386 زدیدزدید |

11
هاه

رئال مادرید با تک گل دقایق پایانی کریم بنزما موفق شد از سد نان خود یوایو وانو نو.

او گفت: عت از این پیروزی نان ، شاگردان کارلو آنجلوتی از ساعت 21 شنبه شنبه میهمان رایو ویه یهانو در ورزشگاه وایکاس س. این اولین بار است که کتابی در این زمینه می خوانم.

یالی که به می رسید مال مادرید مقابل حریفی که هر رار بازی خود را با شکست پشت سر شتهشته و طی سه زیازی قبل حدا قا شدا شدا شدا شدا شدا شد. اینا وجود صدرنشین صدرنشین لالیگا برای کم نشدن نشدناصله با رقبا، آخرین لحظه حرکت خود را ادامه داد و موفق شد شد.

در یطیایطی که لوکا زیدان، پسر اسطوره رئالی یا درون زهازه رایو وایه کنو حضور شتاشت، گرداگردان آنجلوتی کار را تهاجمی شروع کردند. ت در متن تلات 10 دقیقه دقیقه نخست قرار داشت. دقیقه زیکنازیکن در دقیقه 23 روی رویاس کارواخال و دیدنی دیدنی از سمت راست محوطه جریمه می رفت زهازه را باز کند اما زیدان با یک سوپر سیو، زهازه را نجات داد.
وینیسیوس به دنبال بازگشت به روزهای اوج خود است در شلاش بود در این دیدار برای رئال که گلزنی می کند اما تلاش های ابتدایی را از زله یک ه ز ه ها پی می کند. رفته رفته در میانه های نیمه موتور کریم بنزما هم شد اما هنوز از زل خبری خبری.

40 یقایق پایانی نیمه (40) ، واقعاً در نهایت به بهل رسید یلی داور نگهبان به نهانه مردود بودن در دمید بود. سمیرواسمیرو در محوطه توپا کنترل و سپس روی پا شوت در این حین یای هند و یاد او از سوی وراور تشخیص داده شد تا این موقعیت از دست. حمل خود را در وقت یای اضافه هم ادامه داد و اگر سیو دیدنی نان نبود، بنزم میا می رفت تیمش برندها برنده هیاهی رختکن کند.

نیمه دوم زیازی مثل نیمه اول با برتری قهرمانی شروع شد اما اولین بازی آن را توسط زیکنازیکنان رایو وایه کنو شاهد بودیم بودیم. دقیقه با یک ضربه در دقیقه دقیقه 55 دروازه رئال را هدف گرفت که با عکس العملی دیدنی تر توپ را مهار کرد تیمشا تیمش بیش از این ینافلگیر گیر.
پس از این سیو ، ،الی ها دوباره برای زدن برترین برتری انگیزه نگیزه و بعد از ز ز روی و رس رس رس مدریچ به هم هم همم هم هم دنب دنب صفر صفر نش نش عم نش نش نش . در نان بازی، یوایو ویه کانو همچنان روی ارسال از جناحین تاشت داشت.
دقیقه دقیقه 72 بازی رئال مثل نیمه اول یک ول زد که وراور آن را مردود اعلام کرد. این گل را مدریچ وارد دروازه حریف کرد یلی ی پرچم به نشانه آفساید ایدلا بود. ده دقیقه به یایان بازی مانده بود یک حمله هاگهانی از میزبان، رئال را تا آستانه نه خوردن یک شکست باباورانه پیش برد اما، کورتووا به را منجی منجی. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید.
بعد از شلاش های ناموفق موفقا ، نجانجام عبور یک توپ صحیح از خط دروازه های بودیم بودیم. یلی به به تک گل پیروزی بخش بازی برای قهرمانی تبدیل شد. 83 بالاخره مقاوت زیدان ن تیمی تیمی یشایش را شکست در میان سکوت ضریناضرین در هاه، میهمان جشن بگیر. . . .

درال بعد از این ینل و و 5 دقیقه وقت اضافه، نان به تلات خود ادامه داد تا اجازه ضدحمله به حریف را نداده پیروز پیروز بازی زی.
این اولین بار است که یک مرد 60 ساله را می بینم و اولین بار است که او را می بینم. اینان هم با این شکست یک هله ه درل سقوط می کند.

[ad_2]

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما