کوپا دل ری به ستاره بارسا رسید (عکس)


پدر، ستاره 18 ساله بارسلونا، پس از یک فصل موفق با این تیم، عملکرد قابل ستایشی در یورو 2021 داشت. او به عنوان کاپیتان تیم ملی اسپانیا پس از چند سال جای خالی بزرگانی چون ژاوی و اینیستا را پر کرد و همه نگاه ها را به سوی سال 2021 جذب کرد.

ستاره 19 ساله بازار هفته گذشته برنده جایزه پسر طلایی 2021 شد و اکنون زیر نظر بایرن مونیخ است، اما به نظر می رسد مسی آبی ها از جدایی او به هر قیمتی شده ناراضی است. این بازیکن جوان فصل گذشته در 56 بازی برای باشا چهار گل به ثمر رساند و در سنین جوانی نقش مهمی در خط میانی او داشت.

پدرم اولین پیراهن بارسلونا را در 17 سالگی برنده شد و خیلی زود به تیم ملی اسپانیا دعوت شد. او همچنین بازیکن ثابت لاروخا در یورو 2021 و المپیک توکیو است و بدون استراحت کافی وارد فصل جدید می شود. این حادثه باعث مصدومیت او شد و تا پایان سال 2021 نتوانست برگردد.او که اخیرا قراردادش را تا سال 2026 تمدید کرده است، هنوز یک میلیارد یورو استثنا دارد.

میسون گرین‌وود (منچستریونایتد) و بوکا یوشکا (آرسنال)، دو ستاره انگلیسی، رقبای جدی هستند، اما دوران حرفه‌ای آنها با ستاره بازار فاصله زیادی دارد و به نظر می‌رسد این جایزه بیشترین صحبت را برای فرانسوی‌ها داشته باشد. جوایز فوتبال 2021.

10 برنده به شرح زیر است:

میسون گرینوود (منچستریونایتد – انگلیس)
بوکا یوشاکا (آرسنال – انگلیسی)
پدر (بازار – اسپانیا)
جرمی دوکو (رن-بلژیک)
رایان گراونبرچ (آژاکس-هلند)
جمال موسیالا (باواریا-آلمان)
فلورینفورد (لورکوزن – آلمان)
جود بلینگهام (نقطه مان – انگلیسی)
جیووانی رینا (دات مون – ایالات متحده)
نونو مندز (PSG-پرتغال)

شایان ذکر است که این جایزه از سال 2018 در فهرست جوایز سالانه فوتبال فرانسه قرار گرفته است و کیلیان امباپه (PSG-فرانسه) اولین برنده آن است. ماتیس دی لیخت (آژاکس-یوونتوس) در سال 2019 این جایزه را به دست آورد و این بازیکن اسپانیایی سومین برنده کوپا دل ری امسال است.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم