کا کاپیتان آینده آرسنال را معرفی کرد :: ورزش سه

[ad_1]

خبر خبر: 1811839 |
02 اسفند 1400 ساعت 16:10 |
3,579 زدیدزدید |

1
هاه

زوبندازوبند به اودگارد رد

از هاه میکل آرتتا سرمربی آرسنال، مارتین اودگارد می تواند توپچی را نداپیتان کند.

رش گزارش «سه سه»، رتینارتین اودگارد ستاره نورژی خرهالاخره، جایگاهی ثابت در ترکیب آرسنال پیدا کند و نان لندن برای او وابی تر از همیشه است. در قعاقع هفته‌های ابتدایی لیگ برتر میکل آرتتا حالا بیشتر به او داد می‌کند و اکنون به جرأت می‌شود که اودگارد به یک رهاره کلیدی در توپچی‌ه تبدیا تبدیل شده است. رهاره ای ی توپچی توپچیا برای او 40 میلیون یون به رئال پرداخت خت.

دوا دو ماه پیش اما اودگارد وضعیتی متفاوت را تجربه می کرد. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید. کردلکرد ضعیف رتینارتین اودگارد باعث می شود که نسبت به این بازیکن در توئیتر مطرح شود حتی حتی و و و و و یا می گیرند.

اگر سوال یا ابهامی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید.«مارتین همه کیفیت لازم برای، زمازوبند کاپیتانی را در خود ردارد. مربیا مربی م یلی نروژ نروژ صحبت کردم ییایی که کاپیتان است و او چیزی جز تعریف و ایشایش از اردارد نداشت. گفت: داخل نمی شوم.

دا ادامه داد:«بله، مارتین در آینده ای نه نان می نداند یکی از پیتاپیتان های تیم شد. هرگز در نانایی های فنی اورد شتماشتم و عملکرد باشگاه ه قطعی کردن انتقال او یالی ی. خود او هم مشتاق بازی برای ما بود چون اینجا خودش را بازیکنی مهم می می. سارتین خیلی زود با تیم و داداران هماهنگ شد و به داد دارم وقتی وقتی 16 سال داشت، به هناهن تیم یلی ی کشورش. او سپس هیاهی تیمی مثل رئال مادرید شد که رق بتابت در آن ورنکردنیاورنکردنی است. رتینارتین حالا از بازی برای آرسنال لذت برد ».»

[ad_2]

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
فلوکستین ۱۰فلوکستینقرص فلوکستینفلوکستین 20Buyکپسول فلوکستینقرص فلوکستین ۲۰ برای چیستHome Appliancesسایت معتبرDigital currency