چگونه M1 Max MacBook Pro در زمان و هزینه توسعه دهندگان صرفه جویی می کند – Zomit


پس از معرفی M1 Pro و M1 Max در ماه گذشته، چندین غول فناوری مانند توییتر، اوبر و ردیت، تیم های برنامه نویسی خود را به مک بوک های جدید مجهز به این دو پردازنده ارتقا داده اند.

مهندس ردیت، جیمسون ویلیامز، اخیراً در توییتی اعلام کرد که 9 سیستم تیم برنامه نویسی Reddit به MacBook Pro M1 Max ارتقا یافته اند. 32 هزار تومان هزینه دارد. جالب اینجاست که با توجه به راندمان بالاتری که می توان با انجام سریعتر کارها با این لپ تاپ ها به دست آورد، این هزینه تنها در عرض 3 ماه جبران می شود.

مقالات مرتبط:

ویلیامز هفته گذشته جزئیات ادعاها و عملکرد مک بوک های M1 Max و M1 Pro در عملکرد تیم مهندسی خود را در Reddit منتشر کرد.

با توجه به 9to5mac، ویلیامز در Reddit خود در 26 نوامبر 2021 (26 دسامبر 1400) اعلام کرد که MacBook Pro M1 Max در سال 2021 (1400) می تواند امنیت برنامه Reddit را نسبت به Intel i9 MacBook Pro 2019 (2009) دو برابر کند.

در این گزارش هزینه اولیه خرید لپ تاپ جدید با هزینه هایی که شرکت ها در صورت عدم خرید آن متحمل می شوند، مقایسه شده است.

هزینه خالص مک بوک پرو اینتل i9 به دلار = است

(بدون هزینه اولیه) + (زمان مورد نیاز برای ایجاد برنامه Stable with MacBook Pro 2019) * (هزینه ساعتی پرداخت شده به برنامه نویسان)

و

هزینه خالص MacBook Pro M1 Max به دلار = است

(هزینه اولیه 31.5 هزار دلار) + (زمان مورد نیاز برای ساخت برنامه پایدار با MacBook Pro 2021) * (هزینه ساعتی برای هر توسعه دهنده)

ویلیامز می نویسد:

من تخمین می زنم که هر توسعه دهنده اندروید به طور متوسط ​​45 دقیقه در روز را برای اجرای نسخه بتا برنامه صرف می کند. با توجه به سخت افزار داخلی استاندارد Reddit، متوجه شدیم که مک بوک پرو M1 مکس جدید اپل در نیمه دوم مک بوک پرو اینتل i9 2019 ساخته شده است، بنابراین توسعه دهندگان می توانند هر روز تا 22 دقیقه در ساخت آن صرفه جویی کنند.

علاوه بر این، مک بوک پرو M1 مکس جدید اپل می تواند امنیت اپلیکیشن iOS Reddit را تسریع بخشد.

اندروید

جزئیات بیشتر این مقایسه را می توان در مقاله کامل ویلیامز در Reddit یافت.

او نتیجه مشاهدات خود را اینگونه توصیف می کند:

یک ضرب المثل قدیمی می گوید: پنی عاقلانه اما دلار خنگ. این ضرب المثل برای صحبت با افرادی است که به جزئیات توجه می کنند اما مسائل بزرگتر را نادیده می گیرند.

گاهی اوقات دپارتمان برنامه نویسی قربانی این ضرب المثل می شود و فکر می کند که با صرفه جویی در مقدار کمی پول می تواند درآمد بیشتری کسب کند، غافل از اینکه با یک سرمایه گذاری هوشمندانه می تواند بازده زیادی داشته باشد.

ارزش زمان یک برنامه نویس همیشه گرانتر از هزینه سخت افزار است. با گسترش نتایج این تحقیق به تمام بخش ها، متوجه شدیم که ارتقاء سخت افزار هدف می تواند بهره وری را بین 500 تا 1 میلیون دلار در سال افزایش دهد.

نظر شما در مورد نتایج تحقیقات Reddit در مورد اثربخشی ارتقاء تیم برنامه نویسی خود به مک بوک های Pro M1 Max چیست؟


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم