واکنش عجیب جرارد به تشویق هواداران لیورپول

[ad_1]

کد خبر: 1797653/52

زمان: 22:05
1400/09/20

بازدید از: 54,255

استیون جرارد، سرمربی استون ویلا تاکید کرده است که اهمیت او جلب حمایت هواداران تیم است.

به گزارش “ویسه”، استیون جرارد که امشب پس از سال ها سرمربیگری استون ویلا با لیورپول به آنفیلد بازگشته بود، با شوت تک گل محمد صلاح در نهایت با یک بازی خیره کننده و زیبا به پایان رسید. قرمز. با وجود شکست امشب استون ویلا، آنها بازی درستی انجام دادند و بار دیگر ثابت کردند که روز خوبی با جرارد در انتظار آنها خواهد بود.

استیون جرارد، سرمربی استون ویلا در پایان بازی گفت: فکر می کنم لیورپول در مجموع بهتر از ما عمل کرد، سبک بازی آنها بهتر از ما بود، اما ما خیلی خوب کار کردیم که توانستیم تیم را برای مدت طولانی کنترل کنیم، در نهایت نتیجه یک پنالتی واضح بود. شد.

دو پنالتی بود که لیورپول برای اولین بار آن را برد و اگر به صحنه نگاه کنید، می بینید که ابتدا محمد صلاح به مینگ ها توهین کرد. از طرفی چرا در اینگز خطای پنالتی اعلام نمی شود؟ این سوالی است که می خواهم به آن پاسخ بدهم اما نمی دانم پاسخ چیست. ناامیدکننده ترین بحث این است که داور قرار نیست تجدید نظر کند.

جرارد در ادامه می گوید: از دست دادن یک مسابقه فوتبال همیشه سخت است، می دانیم که کار بسیار سختی پیش رو خواهیم داشت، در برابر چنین تیمی باید در 20، 25 دقیقه اول سالم باشی، برعکس، باید مراقب مثل لیورپول 3، چهار یا پنج گل را رها نکنید. بازی سختی در اواسط هفته مقابل نوریچ خواهیم داشت و این فرصتی است تا به آنجا برویم و یک نتیجه مثبت بگیریم.

استیون جرارد هم قبل از بازی و هم در حین مصاحبه مورد تشویق هواداران لیورپول قرار گرفت. اما داستان قرمزها به این سوال واکنش عجیبی نشان داده و گفته است:اولویت من جلب حمایت هواداران استون ویلا است.

[ad_2]

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

پاسخ بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
فلوکستین ۱۰فلوکستینقرص فلوکستینفلوکستین 20Buyکپسول فلوکستینقرص فلوکستین ۲۰ برای چیستHome Appliancesسایت معتبرDigital currency