هشدار به سوپراستارها؛ غول های جدید لیگ قهرمانان اروپا تغییر می کنند! (عکس)

[ad_1]

کد خبر: 1794205/42

زمان: 23:20
1400/09/03

بازدید از: 2801

آمار قابل توجه مهاجم آژاکس;

سباستین آلر 27 ساله آژاکس در این فصل در لیگ قهرمانان اروپا تاثیرگذار بوده است.

حدود یک سال پیش بود که سباستین آلر، ستاره ساحل عاج از وستهم به آژاکس آمستردام منتقل شد و با 22.5 میلیون یورو به لیگ هلند پیوست و گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال هلند شد. البته یک سال و نیم قبل از این انتقال، وستهم به سباستین آلر 45 و 45 میلیون به اینتراخت فرانکفورت پرداخت کرد اما این بازیکن در لیگ برتر چندان موفق نبود و به زودی از این تیم جدا شد.

البته اریک تن هاگ سرمربی آژاکس با سباستین آلر در تیم اوترخت همکاری کرد و چند روزی را با او سپری کرد، دوره ای که در حال حاضر در تیم آژاکس تکرار می شود. این تیم پرافتخار هلندی با عملکردی درخشان و کارنامه رویایی در صدر جدول لیگ قرار دارد. اما سباستین آلر در لیگ قهرمانان اروپا خوش درخشیده است. این بازیکن در پنج بازی اول آژاکس 9 گل به ثمر رسانده و در این فصل بی همتا بوده است.

آژاکس که امشب در نیمه اول یک بار دروازه بشیکتاش را باز کرد، می تواند در نیمه دوم با سباستین آلر که در نیمه دوم به عنوان یار تعویضی به میدان رفت و پنجمین برد خود را در پنجمین بازی خود ثبت کرد، در نیمه دوم بازگردد. او با اقتدار راهی دور بعدی لیگ قهرمانان شد و سرگروه گروهش بود. سباستین آلر به همراه روبرت لواندوفسکی ستاره لهستانی بایرن مونیخ در صدر فهرست دروازه بانان لیگ قهرمانان اروپا قرار دارند و در لیست ستاره های این باشگاه قرار گرفته اند.

پس از الساندرو دل پیرو در سال 1995، دیگو کاستا در سال 2014 و ارلینگ هالند در سال 2019، سباستین آلر تنها چهارمین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا شد که در پنج بازی اول این مسابقات گلزنی کرده است.

[ad_2]

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

پاسخ بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
فلوکستین ۱۰فلوکستینقرص فلوکستینفلوکستین 20Buyکپسول فلوکستینقرص فلوکستین ۲۰ برای چیستHome Appliancesسایت معتبرDigital currency