نسل سوم تراشه اسنپدراگون 8cx کوالکام با تراشه M1 اپل مطابقت ندارد – زومیت

[ad_1]

کوالکام اخیراً اعلام کرده است که نحوه نام گذاری تراشه های اسنپدراگون را تغییر داده و از کلمه Gen1 در آنها استفاده خواهد کرد. سیاست جدید با چیپست پرچمدار این شرکت آغاز می شود که نام خود را از سری قبلی 800 به اسنپدراگون 8 تغییر داد. اما این تغییر بر تراشه‌های دیگر از جمله خط تولید cx برای دستگاه‌های Windows-on-ARM نیز تأثیر می‌گذارد.

به گفته mspoweruser، به نظر می رسد لنوو روی چنین دستگاهی کار می کند. در این مقاله مروری کوتاه بر Lenovo QRD با تراشه‌های Snapdragon 8cx Gen 3 به شما ارائه می‌شود.

اسنپدراگون 8cx اصلی که در اواخر سال 2018 معرفی شد، بر اساس اسنپدراگون 855 ساخته شده است. سپس سال گذشته اسنپدراگون 8cx نسل 2 (Snapdragon 8cx Gen 2) وارد بازار شد. این خط تولید از کلمه Gen در نام خود استفاده می کند. اما بین کلمات و اعداد فاصله وجود دارد.

تا کنون، چیزهای زیادی در مورد طراحی Gen 3 وجود دارد یا ما QRD را نمی دانیم و فقط می دانیم که ویندوز 11 را اجرا می کند. اما باز هم تبلت ها و لپ تاپ ها می توانند این سیستم عامل را در خود داشته باشند. این دستگاه جدید می‌تواند دنباله‌ای برای Lenovo IdeaPad 5G باشد. لپ تاپ با تراشه اصلی 8cx برای اتصال 5G استفاده شده.

پردازنده اسنپدراگون گیک روی میز

همچنین، می دانیم که کوالکام یک تراشه جدید منتشر کرده است که نمی تواند پردازنده قدیمی Apple M1 را شکست دهد. اخیراً نتایج بنچمارکی که تصور می شود نسل سوم اسنپدراگون 8cx (با کد SC8280) باشد منتشر شد و این اطلاعات را به ما می دهد.

مقالات مرتبط:

نتایج بنچمارک 1010 عملکرد تک هسته ای و 5335 عملکرد چند هسته ای را نشان می دهد. پردازنده نسل دوم اسنپدراگون 8cx دارای 778 امتیاز تک هسته ای و 30.28 امتیاز چند هسته ای است. در نتیجه نسل جوان قوی تر می شود.

متاسفانه نسل قبلی این پردازنده که 1739 امتیاز تک هسته ای و 7600 امتیاز چند هسته ای را به ثبت رسانده بود، همچنان از پردازنده M1 اپل کوچکتر بود. اگر این پردازنده ها را با Apple M1 Max مقایسه کنیم که می تواند امتیاز 1613 و امتیاز 10664 را ثبت کند آسیب پذیری آنها بیشتر آشکار می شود.

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاسخ بگذارید:

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
فلوکستین ۱۰فلوکستینقرص فلوکستینفلوکستین 20Buyکپسول فلوکستینقرص فلوکستین ۲۰ برای چیستHome Appliancesسایت معتبرDigital currency