من می خواهم بابانوئل قهرمان لیگ برتر و جام جهانی شود


به گزارش “ورزش سه”، پس از نمایش عالی پائولو دیبالا در پالرمو بود که چشم بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپا به جذب ستاره آرژانتینی معطوف شد اما در نهایت این یوونتوس بود که توپ را از رقبا دور کرد و او را به خدمت گرفت. . . دیبالا به یکی از مهره های کلیدی یوونتوس تبدیل شده و به نظر می رسد در حال تمدید قراردادش با این باشگاه است.

حالا پائولو دیبالا در مصاحبه ای در مورد انتقال به یوونتوس در سال 2015 صحبت کرده است. ستاره آرژانتینی می گوید: “زمان بسیار احساسی بود. در آن زمان تماس های زیادی وجود داشت، من در پالرمو خوب کار می کردم، اما وقتی ایجنتم به من گفت که یوونتوس با من تماس گرفته است، من فقط گفتم به تماس پاسخ بده و با آنها تماس بگیر.” دیگر جواب بده. احساس بسیار خوبی است که یوونتوس به دنبال من است.”

قبل از آغاز سال 2022 مورد نیاز است“لیست طولانی‌ای وجود دارد، در واقع چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توانید درخواست کنید؛ برخی نزدیک‌تر و برخی دورتر. در سطح فوتبال من می‌خواهم سانتا قهر یوونتوس قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود. قطعاً یک نام” خواهد بود. عالی با آرژانتین در جام جهانی سال آینده. رویاها رایگان هستند و ما خوشحال خواهیم شد اگر بابانوئل آنها را برای ما بیاورد.”

وارد شماره 10 یوونتوس شوید“شما همیشه باید بیشتر تلاش کنید. در واقع، آنچه قبلا انجام داده اید کافی نیست. همه ما می دانیم که تی شرت نشان دهنده یوونتوس است، این تی شرت توسط برخی از بهترین بازیکنان تاریخ پوشیده شده است.”

برای من افتخار ویژه ای بود زیرا باشگاه از من خواست تا این شماره را بپوشم. من قبلاً شماره 21 را دارم که هنوز در اینجا معنی زیادی دارد. من به پوشیدن آن افتخار می کنم. امیدوارم بتوانم چیزی تاثیرگذار در این مورد به همه طرفداران بدهم.”

بهترین گل یوونتوس“من همیشه می گفتم گل بعدی بهترین است. با این حال، فکر می کنم گلی که در بازی 2-0 مقابل اینتر در ورزشگاه آلیانز زدم یکی از زیباترین گل ها بود. جای تاسف است که هواداران آنجا نبودند.”

الگوهای دوران کودکیریکلمه و رونالدینیو الگوهای من در دوران کودکی بودند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم