مشاری; سلام تهران سلام سپاهان

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، قطعاً رشید مظاهری یکی از بازیکنان خبری استقلال در یکی دو سال اخیر بوده است. رشید البته در شروع لیگ بیست و یکم دست و پنجه نرم کرد که ماجرای بازگشت آبی ها برایش رقم خورد.

او در نیم فصل اول به جای ژاوی هرناندز فقط یک بازی برای سبحان انجام داد و پس از آن رنگی که در لیست 20 آبی پوشان قرار دارد را ندید. شرایط بسیار سخت. بدون شک برای دروازه بانی که پارسال شماره یک بوده و با نیمکت نشینی آشنا نیست به عنوان یک بازیکن نشسته قابل قبول نیست و به همین دلیل اوایل این ماه می خواست از استقلال جدا شود.

در مظاهری صحبت از پیوستن به فولاد خوزستان داغ است. اگرچه دو باشگاه استقلال و فولاد در حال مذاکره برای تبادل رشید با سرخپوش اهوازی هستند اما به گفته مسئولان فولاد، درخواست عجیب مظاهری مانع از تکمیل این انتقال شد. با این حال رشید که سابقه خوبی در فوتبال ایران دارد باز هم سعی داشت خود را از شاگردان فرهاد مجیدی جدا کند تا اینکه امروز این اتفاق رخ داد.

مظاهری که طی روزهای گذشته با مسئولان استقلال مذاکره کرده بود، در نهایت با بخشش مطالباتش از این باشگاه موافقت کرد و در جلسه ای با مصطفی آجورلو، مدیرعامل این باشگاه رسما از این باشگاه جدا شد. در نهایت مظاهری که نتوانست یک طرفه قراردادش را فسخ کند و به تیم دیگری برود، با آجورلو برای جدایی از مدیرعاملی باشگاه به توافق رسید و با توافق دو طرف قرارداد فسخ شد.

اما سرنوشت رشید کجاست؟ طبق بیوگرافی او، تیم صنعتی مثل سپاهان می تواند مظاهری را ملاقات کند. طبیعی است در این شرایط سپاهان بهترین گزینه رشید به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی است و به زودی همین اتفاق رخ خواهد داد.

مظاهری که مورد توجه محرم نویدکیا سرمربی سپاهان قرار گرفته بود، مذاکرات خوبی با مسئولان این باشگاه داشت و تقریبا حضورش در مجموعه کلام اصفهان به پایان رسیده بود. به این ترتیب حالا که مانع اصلی مظاهری برای حضور در سایر تیم ها برطرف شده است، او به سپاهان نزدیک شده و به احتمال زیاد یکی دو روز دیگر با این تیم قرارداد امضا خواهد کرد.

رشید به شهری برمی گردد که از آنجا در فوتبال ایران درخشیده است. چند سال حضور در تیم ذوب آهن و درخشش در این تیم نیز این نمایش را به ملی پوشان آورد و سپس تراکتورسازی را ترک کرد و سپس به استقلال پیوست.

او اکنون امیدوار است که یک روز سخت را با سپون پشت سر بگذارد و بهبود یابد. مظاهری 32 ساله بدون شک انگیزه زیادی برای نشان دادن دوباره توان فنی خود داشت و دیدار مقابل کریستوفر کنت استرالیایی و دو دروازه بان دیگر سپاهان (نیما میرزازاد و حجت صدقی) نتوانست او را از میدان به در کند. راهی که طی کرد.

[ad_2]

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
فلوکستین ۱۰فلوکستینقرص فلوکستینفلوکستین 20Buyکپسول فلوکستینقرص فلوکستین ۲۰ برای چیستHome Appliancesسایت معتبرDigital currency