محاصره مرزی باعث شد خودروسازان تا آلاباما تاسیسات خود را تعطیل کنند.


اعتبار …شانون استپلتون / رویترز

وکلای مدافع هر دو طرف دعوای افترای سارا پیلین علیه نیویورک تایمز روز جمعه سخنان پایانی خود را مطرح کردند، در حالی که هیئت منصفه دادگاه فدرال در منهتن پایین آماده شد تا درباره اینکه آیا این روزنامه او را بدنام کرده است یا خیر.

کنت تورکل، یکی از وکلای فرماندار سابق آلاسکا، به هیئت منصفه گفت که این پرونده در نهایت در مورد “قدرت” و آنچه او به عنوان شیوه غیرمسئولانه و غیرمسئولانه ای توصیف می کند که در آن تایمز در سال 2017 سرمقاله ای را منتشر کرد که به اشتباه مرتبط بود، از آن استفاده کرد. خانم سخنان سیاسی پیلین به تیراندازی دسته جمعی در آریزونا. اشتباهی که روزنامه تایمز صبح روز بعد از انتشار سرمقاله آنلاین آن را تصحیح کرد، “نشان دهنده یک غرور و احساس قدرت غیرقابل کنترل بود.” ترکل گفت.

او افزود: «شرکتی به بزرگی شرکت نیویورک تایمز همه جنبه های این گفتگو را کنترل می کند. “با کلیک یک دکمه، کسی متهم به تحریک قتل می شود.”

دیوید اکسلرود، که نماینده تایمز است، استدلال کرد که پرونده در نهایت یک “اشتباه صادقانه” بوده است. او گفت که خانم استدلال‌های پیلین، اعضای هیئت منصفه را ملزم می‌کرد که باور کنند که یک “توطئه” وجود ندارد که توسط سردبیر سابق روزنامه، جیمز بنت، برای لکه‌کشی عمدی او انجام شده است.

آقای. اکسلرود مفهوم «آقای» را رد کرد. طرح بنت «به عنوان مخالف عقل سلیم با توجه به پشیمانی آقای. بنت در ایمیل‌هایی که به هیئت منصفه نشان داده می‌شود نمایش داده می‌شود. “اگر قصد بدنام کردن، اگر قصد آسیب رساندن به رقبای سیاسی بود، آیا می‌گویید متأسفیم که اشتباه کردیم؟” اکسلرود گفت.

اماس. پیلین روز پنجشنبه شهادت خود را به پایان رساند و در طی آن به آقای دکتر گفت. استدلال های تورکل، با گفتن اینکه تایمز “جالوت” است که درباره او “دروغ” پخش کرده است. اگرچه او زمانی درخشان‌ترین ستاره حزب جمهوری‌خواه بود، وکلای او ادعا کرده‌اند که از دست دادن نفوذ و محبوبیت او در سال‌های اخیر بخشی از دلیل آسیب‌دیدگی او از ادعای اشتباه در سرمقاله بوده است. این قطعه شامل یک اشاره نادرست به نقشه 2010 از خانم. کمیته اقدام سیاسی پیلین که شامل تصاویری از موهای متقاطع در 20 ناحیه مجلس نمایندگان بود که توسط دموکرات ها نگهداری می شد.

وقتی یکی از وکلای او از او خواست توضیح دهد که چه نوع کار سیاسی انجام می دهد، او پاسخ داد که سرعت آن به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. او گفت: «واقعاً به این اندازه درخواست برای این نوع کمک وجود ندارد.

بیش از سه ساعت شهادت او نگاهی اجمالی به ستاره سابق تی پارتی داشت که از نبردهای عمومی خود با باراک اوباما، رئیس جمهور سابق، روزنامه نگاران برجسته ای مانند کیتی کوریک و رهبران حزب جمهوری خواه خود – “سارا باراکودا” لذت می برد. او توسط هم تیمی های بسکتبال دبیرستانش لقب گرفته و توسط کمپین مک کین مارک شده است.

وقتی آقای اکسلرود این فرصت را داشت که از خانم سوال کند. پیلین روز پنجشنبه، او ابتدا سعی کرد ثابت کند که او به سختی شخصیت «دیوید»ی است که ادعا می‌کرد در قیاس او است، و سپس فهرستی از برنامه‌های تلویزیونی شبکه‌ای را که در زمان انتشار سرمقاله انجام داده بود، از جمله یک مورد کوتاه بررسی کرد. حضور در برنامه رئالیتی “خواننده نقابدار.”

در این مورد، خانم پیلین مداخله کرد. “اعتراض!” او گفت و خنده را از سالن دادگاه کشید. سوال شده توسط آقای اکسلرود چرا این کار را کرده بود – وظیفه وکیلش ثبت اعتراض است – خانم. پیلین پاسخ داد: “فقط فکر کردم خنده دار بود.”

تایمز روز پنجشنبه با احضار شاهدی که وکلا امیدوار بودند یکی از دلایل اصلی دفاع از خود را ثابت کند، به پرونده خود پایان داد. هانا اینگبر، سردبیر تایمز که در فشار دادن این تصحیح به رسانه‌های اجتماعی نقش داشت، شهادت داد که پیشنهاد کرده بود آن را در توییتر پست کند زیرا “ما می‌خواستیم تا حد امکان خوانندگان بدانند.” وکلای روزنامه گفته‌اند و شاهدان دیگری نیز شهادت داده‌اند که سردبیران و نویسندگانی که روی این قطعه کار می‌کردند، پس از اینکه به اطلاع آنها رسید، عمیقاً نگران این اشتباه بودند و سعی کردند آن را به شفاف‌ترین شکل ممکن تصحیح کنند.

اماس. پیلین و وکلای او برعکس استدلال کرده اند. آن‌ها گفتند تایمز در تصحیح آن بی‌صدا بود و به خانم خانم اشاره نکرد. پیلین یا کمیته اقدام سیاسی او.

خانم “وقتی زنگی به صدا در می آید، نمی توان زنگ را باز کرد.” پیلین روز پنجشنبه از جایگاه گفت.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم