عکس ها و نکات برجسته مردانه هاف پایپ: شان وایت فالس از آخرین مدال کوتاهی می کند

[ad_1]

الکساندرا ای پتری

اعتبار …گابریلا باسکار / نیویورک تایمز

آیومو هیرانو از ژاپن پس از کسب مدال نقره خانگی در هاف پایپ مردان در دو بازی المپیک زمستانی گذشته، یکی از محبوب‌ترین اسنوبردها برای حضور در فینال‌ها و یک اسنوبوردیست برای تماشای مسابقه برای کسب طلا است.

هیرانو، 23 ساله، رهبر یک تیم برتر ژاپنی است که شامل برادر کوچکترش، کایشو است. هر چهار ورزشکار ژاپنی روز جمعه به فینال مردان راه یافتند.

هیرانو زمانی که اولین کسی بود که چوب پنبه سه گانه را در یک رویداد مجاز در طول تور شبنم 2021 در کوه مس، کولو، و سپس دوباره در X اجرا کرد، چشم انداز رقابت را به هم زد – سه تلنگر در چرخش انجام شد. بازی در آسپن، کولو، ژانویه گذشته. (او هنوز نتوانسته است آن را فرود بیاورد و یک دویدن کامل کند.)

اما هیرانو، که نام کوچکش به «راه رفتن روی رویا» ترجمه می‌شود، مدت‌ها قبل از آن یک اعجوبه اسنوبورد بود. او در حدود 4 سالگی توسط پدرش که صاحب یک فروشگاه موج سواری و یک پارک اسکیت در زادگاهشان موراکامی، در ساحل غربی بزرگترین جزیره ژاپن، هونشو، بود، با این ورزش آشنا شد. برادر بزرگتر او ایجو نیز یک ورزشکار ورزش های شدید بود که در مسابقات اسنوبورد شرکت می کرد. او درباره پدر و برادر بزرگترش می گوید: «اگر آنها اسکیت بورد یا اسنوبورد را شروع نمی کردند، اینجا نبودم.

زمانی که هیرانو 12 ساله بود، به صورت مخفیانه در مسابقه بین دو مسابقه هاف پایپ مردان در مسابقات آزاد برتون آمریکا در ورمونت 2011 رفت و در بخش نوجوانان قهرمان شد. همانطور که برتون اسنوبرد در فیس بوک پست کرد: “اگر شما در فینال هالفپایپ آزاد ایالات متحده شرکت می کنید، باید از یک قانون نانوشته پیروی کنید. بزرگ برو آیومو هیرانو 12 ساله کاملاً مطابق قوانین است.

وقتی هیرانو ۱۴ ساله بود، در بازی های Winter X در آسپن، پشت سر شان وایت که در آن زمان ۲۶ سال داشت، نقره گرفت.

هیرانو در مصاحبه ای با Sports Illustrated در دسامبر 2013 گفت: “وقتی در مسابقات هستم، به سایر سوارکاران اهمیتی نمی دهم.” “من روی خودم تمرکز می کنم. واقعاً مهم نیست که چه کسی دیگری سوار است.”

تمرکز او نتیجه داده است. هیرانو که بخشی از تمرینات اولیه نوجوانی خود را در ایالات متحده و ژاپن گذرانده است، اگر نگوییم بهترین، به یکی از بهترین هاف پایپ سواران جهان تبدیل شده است و عناوین قهرمانی جهان، مدال های طلای بازی X و کسب مقام بر سکوی المپیک را به دست آورده است. . .

پکن دومین حضور هیرانو در المپیک در کمتر از یک سال است. تابستان گذشته او در مسابقات پارک اسکیت برد مردان در بازی های توکیو شرکت کرد اما به فینال راه پیدا نکرد.

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
فلوکستین ۱۰فلوکستینقرص فلوکستینفلوکستین 20Buyکپسول فلوکستینقرص فلوکستین ۲۰ برای چیستHome Appliancesسایت معتبرDigital currency