شرایط استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲ حداقل معدل ثبت نام

آموزش پرورش

صحرایی در اولین جلسه پرس و پاسخ خود در حضور خبرنگاران در خصوص جذب نیروهای جدید در آموزش و پرورش چهار محور اصلی جذب نیروی در آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲ را تبیین نمود. ✔️ راهنمای کامل ورود به سایت آموزش و پرورش و استفاده از خدمات این سایت در متن مقاله قرار گرفته است.

  • چرا که مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402، چنانچه مشخص گردد داوطلب دارای یک یا تمامی این شرایط نبوده است، ثبت نام وی حتی در صورت قبولی در آزمون، بدون بازگردانی مبلغ واریز شده لغو خواهد شد.
  • لازم به ذکر است که توجه داشته باشید این آزمون در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ برگزار می شود.
  • می تونین در کنکور سراسری شرکت کنین ولی باید برای تولید سوابق تحصیلی دروس عمومی اقدام کنین ، در غیر این صورت نمرات سوابق تحصیلی دروس عمومی صفر در نظر گرفته میشه .
  • شاد از جمله برنامه هایی است که به همت وزارت آموزش و پرورش برای دسترسی کلیه دانش آموزان به آموزش های مجازی راه اندازی شده است.
  • لازم به ذکر است که سامانه وزارت آموزش و پرورش به نشانی medu.ir، امکان دسترسی به سایت های استانی وزارت آموزش و پرورش را نیز فراهم نموده است.

البته در رشته های محدودی داشتن مدرک کاردانی قابل قبول است و در بیشتر رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش داشتن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد الزامیست. جذب افراد از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ در مشاغل مربوطه به صورت استانی و بومی (به جز شهر تهران و مراکز استان ها) است. در ادامه شرایط احراز بومی بودن داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1402 را ذکر کرده ایم.

کنکور اهداف نظام تعلیم و تربیت را به حاشیه می‌برد

توجه داشته باشید که با مدرک دیپلم نمی توانید در آموزش و پرورش به عنوان معلم استخدام شوید. شاید بسیاری از افراد علاقه مند و واجد شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ این سوال را در ذهن داشته باشند که حداقل معدل برای استخدام آموزش و پرورش چند است؟! لازم است بدانید تعیین شرط معدل از در سال های گذشته در نظر گرفته می شود اما با بررسی های انجام شده، این روند از سال 99 لغو شده و برای نام نویسی داوطلبان با معدل مختلف مشکلی به وجود نخواهد آمد. شاد از جمله برنامه هایی است که به همت وزارت آموزش و پرورش برای دسترسی کلیه دانش آموزان به آموزش های مجازی راه اندازی شده است. در سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir، امکان دسترسی به نسخه تحت وب شاد وجود دارد. دانش آموزان و والدین می توانند برای دریافت نسخه اندروید برنامه شاد و یا ورود به نسخه تحت وب این برنامه، به سایت وزارت آموزش و پرورش وارد شوند و از پایین سایت وزارت آموزش و پرورش به لینک مربوط به برنامه شاد وارد شوند.

آموزش پرورش

طبق استخدام دوره های قبل از فارغ التحصیلان رشته حقوق استخدام دبیری صورت نمی گیره . رشته‌ها در ۳ سطح علوم اسلامی، علوم انسانی و علوم پایه خواهد بود که در دفترچه آزمون ذکر خواهد شد. اعلام نتایج آزمون کتبی تا پایان اردیبهشت خواهد بود و مصاحبه و ارزیابی تکمیلی پذیرفته‌شدگان چند برابر ظرفیت نیز از اول خرداد ۱۴۰۲ آغاز می‌شود. خیر، این دسته از شرایط به موارد دیگری از جمله سهمیه، تعهل، سابقه فعالیت مرتبط و…

وزارت آموزش و پرورش

از جمله خدمات ارائه شده در سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir، رهگیری آنلاین مکاتبات اداری آموزش و پرورش است. در این بخش می توان با وارد کردن شماره نامه و کد رهگیری مشخص شده در نامه، اقدام به پیگیری مکاتبات اداری آموزش و پرورش کنند. داشتن سن مناسب یکی از ملاک های مهم افرادی است که می خواهند در مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 نسبت به نام نویسی اقدام نمایند. معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از احتمال برگزاری آزمون استخدام دبیری این وزارتخانه در تیرماه سال جاری خبر داد. شرط سنی داوطلبان برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 متناسب با مدرک تحصیلی آن ها تعیین می گردد.

با فعال‌سازی این خدمت، نیازی به بررسی چندباره این صفحه نیست و به محض انتشار اخبار مهم، از طریق پیامک و تماس تلفنی از آن مطلع می‌شوید! متقاضیان محترم استخدام در آموزش و پرورش و کارجویانی که به دنبال پاسخ سوال «چگونه معلم شدن؟» هستند، در این صفحه  سوالات شما را پاسخ خواهیم داد. از آنجایی که تعلیم و تربیت نسل آینده وابسته به آموزش و پرورش است، تمام تلاش خود را جهت رفع مشکلات در این حوزه خواهیم کرد.

از طریق مراجعه به سایت medu.ir امکان استفاده از خدمات ارائه شده در سایت آموزش و پرورش وجود دارد. برای دسترسی به آرشیو اخبار آموزش و پرورش و مشاهده اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش به صفحه «اخبار لحظه به لحظه آموزش و پرورش» مراجعه نمایید.

تعیین محل خدمت دقیق آنان براساس نیاز، بعد از گذراندن موفقیت‌آمیزدوره یکساله مهارت‌آموزی، از طریق اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط صرفا برای مدارس و مناطق عشایری صورت خواهدگرفت. برای مطالعه تمام جزئیات شرایط استخدام آموزش و پرورش به صفحه «شرایط استخدام آموزش و پرورش» مراجعه نمایید. وزیر آموزش و پرورش در خصوص جذب نیروهای جدید در آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۲ برنامه‌های خود را تشریح نمود.

آموزش پرورش

در این بخش امکان دسترسی به انواع خدماتی که از سوی وزارت آموزش و پرورش به صورت الکترونیکی ارائه شده اند، وجود دارد. از جمله خدمات ارائه شده در میز خدمت الکترونیک می توان به خدمات دانش آموزان، خدمات کارکنان، خدمات ارباب رجوعان و خدمات عمومی اشاره کرد.

وزارت آموزش و پرورش نام سازمان آموزش کشوری ایران است که مسئولیت آموزش کودکان و نوجوانان و نیز تربیت آموزگار را در این کشور بر عهده دارد. استخدام آموزش و پرورش ۳ تا ۵ برابر ظرفیت را در آزمون پیش رو اعلام می‌کنیم تا اگر در مرحله مصاحبه، افراد ریزش داشتند این امکان برای تکمیل ظرفیت وجود داشته باشد تا ۵ برابر برای مرحله مصاحبه معرفی شوند. می تونین در کنکور سراسری شرکت کنین ولی باید برای تولید سوابق تحصیلی دروس عمومی اقدام کنین ، در غیر این صورت نمرات سوابق تحصیلی دروس عمومی صفر در نظر گرفته میشه . امروزه یکی از مهم ترین سایت هایی که دانش آموزان جهت آموزش و یادگیری از آن استفاده می کنند سامانه کارسنج است. همچنین سامانه ای به نام سامانه پادا که به سایت پرونده الکترونیکی دانش آموزان معروف است نیز تمامی امور ثبت نام مدارس از جمله شاهد را بر عهده گرفته است.

  • در سایت وزارت آموزش و پرورش medu.ir، امکان دسترسی به نسخه تحت وب شاد وجود دارد.
  • شاید بسیاری از افراد علاقه مند و واجد شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲ این سوال را در ذهن داشته باشند که حداقل معدل برای استخدام آموزش و پرورش چند است؟!
  • برای مشاهده اصلاحیه اول آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش، روی کلید زیر کلیک کنید.
  • وزارت آموزش و پرورش نام سازمان آموزش کشوری ایران است که مسئولیت آموزش کودکان و نوجوانان و نیز تربیت آموزگار را در این کشور بر عهده دارد.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
فلوکستین ۱۰فلوکستینقرص فلوکستینفلوکستین 20Buyکپسول فلوکستینقرص فلوکستین ۲۰ برای چیستHome Appliancesسایت معتبرDigital currency