رئال 2-1 سویا: برد وینیسیوس


به گزارش “واس”، تیم کارلو آنچلوتی تا پایان بازی امتیازات را با تیم حریف تقسیم کرد تا وینیسیوس دروازه بان رئال مادرید سه امتیاز را به رئال مادرید بدهد، این تیم همچنان در صدر جدول لالیگا قرار دارد. چهار نقطه وجود دارد.

هر دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقیقه اول بدون ایجاد موقعیت اضافی روی دروازه سپری شد.

دقیقه 12 بود که سویا روی اولین موقعیت جدی بازی به گل رسید. ضربه کرنر از سمت راست دروازه رئال بود که رافا میر پاس خوب آکونیا را با ضربه سر به گل تبدیل کرد.

دو دقیقه بعد، سویا با خطای کارواخال تقریباً به گل دوم رسید، اما زمان آلابا مانع از شلیک مجدد رافا میر شد.

رئال مادرید سپس صاحب توپ شد. با این حال، در ایجاد شرایط چندان موفق نبودند. از سوی دیگر در دقیقه 31 سویا نزدیک بود به گل دوم برسد اما لوکاس اکامپوس شوت خود را وارد دروازه کورتوا کرد.

رئال یک دقیقه به تساوی رسید. ضربه محکم ادین میلیاتو از پشت محوطه جریمه توسط یاسین بونو مهار شد اما توپ به بنزما برگشت و او به راحتی دروازه را باز کرد.

در آخرین دقیقه نیمه اول بازی متعادل بود و هر دو تیم گل بعدی را به ثمر رساندند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه عبور نکرد و دو تیم به تساوی یک بر یک رسیدند.

سویا نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در دقیقه اول بازیکنان این تیم مالکیت و میدان بیشتری داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه های رئال ایجاد کنند.

در دقیقه 57 در حرکت تیمی بازیکن رئال مادرید، مارکو آسنسیو پیش افتاد اما ضربه او راهی دروازه سویا نشد.

سپس این رئال مادرید بود که ابتکار عمل را در دست گرفت و حملات بیشتری روی گل های سویا داشت. با این حال، در ایجاد شرایط چندان موفق نبودند.

بازی به همین ترتیب پیش رفت و به نظر می رسید بازی در نیمه اول با تساوی به پایان می رسد، وینس اوس جونیور در دقیقه 87 برای رئال مادرید گلزنی کرد.این یک ارسال بلند از ادر میلیتائو بود که وینیسیوس بر توپ مسلط شد. سمت چپ زمین و با ضربه ای چشمگیر پس از سانتر دروازه را باز کرد.

بازیکنان سویا دیدند همه چیز از دست رفته است و پیش افتادند اما در دقایق باقی مانده نتوانستند کاری از پیش ببرند و بازی با نتیجه 2-1 به سود رئال مادرید به پایان رسید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم