دای کیهانی تا کجا ادامه دارد رد

[ad_1]

روآرو- در اصطلاح ستاره‌شناسی به منطقه‌ای نسبتاً خلأ أ گیتی گیتی می‌شود که از جو، رجارج شود. به این منطقه «ماورای جو» نیز گفته می‌شود که برای متمایز کردن جو زمین زمین فضایی بالاتر از آن استفاده ده. اما یک سوال کوچک این تا کجا ادامه دارد رد

به بهارش فرارو رو درست یالای سر ما آسمان یا به قول علمی «جو» قرار دارد که حدود م یایل (۳۲ شهریور) از سطح زمین امتداد دارد. در این اتمسفر تمسفرلوطی از زلکول‌ها یا تکه‌های کوچک شناور هستند که با هر رار که نفس، میلیاردها از آن‌ها را جذب می‌کنند. یالای جو، فضا است و به این دلیل این ینام را گرفته است که کولکول‌های بسیار کمتری ردارد و فضای خالی زیادی بین وجود د ردارد. تا به حال به این کرده که ید ید ید چهایی را پیدا کرد و به بها می‌رسیم می‌رسیم زیرا که پول دوستی ریشه انواع بدی هاست: برخی در حالی که به آن طمع می کردند، از ایمان منحرف شدند.

سیارات، ستاره ها و نهان ها

ییدایید یک سفر یلی یا برای یافتن پاسخ این سوال آغاز ز. اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. اگر سوالی دارید، لطفا با من تماس بگیرید. یاد کنید بدانید که خورشید و قعاق فقط یک ستاره متوسط ​​است و بزرگتر و ناترانتر از ستاره های دیگر به نظر نظر به این دلیل که نزدیکتر است. اما برای رسیدن به ستاره بعدی،،اید تریلیون‌ها مایل را در فضا می‌کنیم. اگر می‌توان روی سریع‌ترین سریع‌ترین‌هاشگر فضایی که ناسا تا کنون ساخته شده است سوار، هزاران سال طول می‌کشد تا به برسیما برسیم.

آن وقت متوجه هیداهید شد که اگر گراره‌ها مانند یک نهانه در نظر بگیریم، ننه‌ها نیز نندانند از نهانه نه. نانشمندان تخمین می‌زنند که صد میلیون در نان وجود دارد. گفت: داخل نمی شوم. اخیراً اختراع‌شناسان دریافت می‌کنند که ریاری از ستارگان یا حتی بیشتر رگارگان سیاره‌های خود را دارند که دور می‌چرخندا می‌چرخند. برخی حتی نندانند هستند، برابر این امکان وجود ردارد که آن‌ها خانه‌هایی هستند که ممکن است مانند ما فکر کنند که حی تات در آن‌ها نیز وجود دارد.

دای کیهانی تا کجا ادامه دارد رد

به هر حال، برای رسیدن به نیانی باید میلیون‌ها تریلیون مایل دیگر از فضا را طی کنیم. گفت: داخل نمی شوم. ره شناسان با استفاده از سکوپ‌هلسکوپ‌های بزرگ، میلیون‌ها‌ها کهکشان‌ها را در این محدوده هده‌دهه می‌کردند و می‌سازند به‌این‌ها در حرکت‌های حرکتی هستند.

الا اگر قادر می‌بودیم میلیون‌ها سال دیگر در این سفر مسیری را انجام دهیم که بتوانیم به آن‌ها می‌رسیدیم که احتمالاً این فضاهای بین نیانی بیشتر می‌شد. فکرش را بکنید در یک یای تاریکی قرار دارید که نزدیک‌ترین نان به میا میلیون‌ها سال با شما فاصله دارد و شما کهکشان‌ها را به عنوان ستاره‌هایی دور هیداهید.

پاياني وجود دارد رد

خوب بیایید تخیلات خود را گسترش دهید بسازید. ا برای همیشه سفر زا از نان کهکشانها ادامه پیدا خواهد کرد بیا بی نهایت کهکشان در هر وجود ردارد رد درا در نهایت همه چیز به یایان می‌رسد می‌رسد و اگر تمام می‌شود، به چه چیزی تمهاتمه می‌یابد بد اینها سوالاتی است که ست نشمندانشمندان هنوز پاسخ قطعی برای آن‌ها ندارند. خیلی‌ها فکر می‌کنند این احتمال وجود دارد که شما همیشه از نان کهکشان‌ها در هر عبور عبور کنید. در آن صورت جهان بی نهایت و بدون آن خواهد شد.

برخی از دانشمندان نیز فکر می کنند ممکن است ممکن است جهان را در ایتایت به خود بپیچد، برابر این اگر می توانم نستیم ادامه روزی روزی از ز دیگر به نان اینایی است که شروع به کار کنم. اگر سوالی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. اگر سوال یا ابهامی دارید، لطفا با من تماس بگیرید. اگر این ینایط برای کیهان نیز صادق باشد، به این معنی هداهد بود که ایتایت نیست، هنوز بزرگ‌تر بزرگ‌تر از آن چیزی است که نیمانیم کنیم.

در هر صورت هرگز یا نیمانیم به انتهای جهان فضا برسیم. نانشمندان در حال حاضر بعید نندانند که جهان نایانی داشته باشد. در واقع منطقه‌ای که در آن نهاها می‌شوند یا جایی که نوعی نعانع باشد که یایان فضا را نشان می‌دهد، از نظر آن‌ها وجود ردارد. که در غیر این صورت خود این فضا را نیز یداید در ییایی قرار گرفته است. اما این باور نیز از نظر برخی دیگر از بابل پذیرش نیست و تصور می‌کنند که هم یایانی برای خود راردارد. روی هم رفته هیچکس درال حاضر قادر به ارائه پاسخی قابل قبول برای این سوال نیست مگر اینکه آینده این شرایط را تغییر دهد.

نوشته شده توسط سینگ سینگال ، دانشیار فیزیک دانشگاه ریچموند در آمریکا آمریکا .ا.

منبع: theconversation

ترجمه: جرفی جرفی فرارو

[ad_2]

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
فلوکستین ۱۰فلوکستینقرص فلوکستینفلوکستین 20Buyکپسول فلوکستینقرص فلوکستین ۲۰ برای چیستHome Appliancesسایت معتبرDigital currency