خدمات مالیاتی و حسابداری در تهران موسسه مالی و مالیاتی صالح اندیشان

شیوه حضوری مستلزم گرفتن وقت قبلی از موسسات مالیاتی و حضور در موسسه حقوقی یا مالیاتی است. چنانچه مشاوره مالیاتی تنها در خصوص موضوع خاص و در قالب ارائه راهکار باشد، تنها حق مشاوره به مشاور مالیاتی تعلق می گیرد. لیکن در صورتی که مشاور اقداماتی را نیز به عنوان حسابدار مالیاتی یا خدمات اداری مثل درخواست بخشودگی انجام دهد، مستحق دریافت اجرت آن عمل نیز خواهد بود. پرداخت هزینه های خدمات مالیاتی مطابق با تعرفه های تصویب شده توسط قوه قضاییه انجام می گیرد. شرکت‌ها و اشخاص برای اینکه بتوان در هزینه‌های جاری و بلند مدت صرفه جویی نمایند و زمان خود را بیشتر صرف امور تخصصی مربوط به  کارشان کنند.

خدمات مالیاتی

دفاع از پرونده‌های مالیاتی که یک کار کاملا تخصصی است و نیاز به اطلاعات و تجربه دارد، یکی دیگر از خدمات این دفاتر است. اگر شما به دلیل نداشتن اطلاعات کافی و همچنین آگاه نبودن به این قوانین، نتوانید از عملکرد شرکت و یا پرونده‌های مالیاتی خود دفاع کنید، ممکن است دچار ضرر و زیان زیادی شوید به حدی که مجبور شوید کسب و کار خود را تعطیل کنید. تکمیل اظهارنامه مالیاتی خیلی کار مشکلی نیست ولی مستند سازی و رعایت اصول اجرایی قوانین و بخشنامه های مالیاتی با مبالغ مندرج در اظهارنامه فرایند اصلی تشخیص مالیات را رقم میزند. تیم خدمات مالیاتی در این بخش کارنامه یکساله امور مالی شما را بر پایه معیارهای ماموران مالیاتی هنگام صدور برگ تشخیص تهیه و تنظیم می کند به طوری که قابلیت دفاع در هیاتهای مالیاتی را داشته باشد. اکنون می خواهیم این موضوع را بررسی کنیم که هزینه های خدمات مالیاتی چگونه محاسبه و پرداخت می شود؟ بر حسب این که چه خدمت مالیاتی مد نظر باشد، هزینه های مربوطه متفاوت است.

چنانچه، پیرامون درگاه ملی خدمات مالیات و امکانات، سوالاتی دارید، با ما همراه باشید. ماده ۳۱- در صورتی که مرکز در بررسی های خود به موارد نقض مقررات از حیث نرخ های تعرفه‌ای موضوع قانون برخورد نماید موظف به اقدام بر اساس مقررات برای دانستن اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات حسابداری اینجا کلیک کنید موضوع ماده ۳۵ این آیین‌نامه می‌باشد. ماده ۲۶- شرکت معتمد در ارائه خدمات به کلیه مودیان و تامین کنندگان (بالقوه و بالفعل) مکلف به رفتار منصفانه (از قبیل عدم محرومیت و محدودیت از ارائه خدمات و تبعیض در اخذ تعرفه) می‌باشد.

دسته بندی خدمات مالیاتی

در صورتی که انجام امور مالیاتی به وکیل مالیاتی واگذار گردد وکیل در مقابل خدمات خود حق الوکاله دریافت می کند. وکیل دادگستری نمایندگی قانونی مودی مالیاتی را در محاکم اداری و قضایی به عهده می گیرد. میزان حق الوکاله و چگونگی پرداخت آن به موجب توافق مودی و وکیل تعیین می گردد.

  • اشخاص حقیقی و حقوقی همواره بایستی در برنامه ریزی و سازماندهی برای مسائل مالی، پروژه های سرمایه گذاری و پس انداز اشخاص و برای تصمیم گیری در رابطه با بودجه شرکت ها و موفقیت در رسیدن به اهداف مالی در دنیای امروز از مشاوران مالیاتی کمک بگیرند.
  • اقدامات قانونی دیگر ی هم وجود دارد که دوره ای نیستند و در صورت بروز مشکلات مالیاتی انجام می شوند مانند بررسی پرونده های مالیاتی ، ثبت اعتراض و دفاع از پروندهای مالیاتی در این دسته از اقدامات قرار می گیرند.
  • از جمله مهم ترین خدمات مالیاتی می توان به پیگیری و دفاع از پرونده های مالیاتی اشاره کرد.
  • برای اینکه دوران اظهارنامه و مالیات خود را به سلامت و آسودگی پشت سر بگذارید باید در طول سال حساب های خود را بررسی نمایید.

وکلای مالیاتی کاملاً به قوانین مالیاتی و بیمه تامین اجتماعی روز مسلط هستند و می‌توانند در اجرای امور مالیاتی به صورت مستقل عمل کرده و قاعدتاً با تجربه‌ای که در این زمینه دارند بهترین نتیجه را حاصل کنند. شرکت همتاحساب گستر گیلا قراردادهای خدمات خود را قالب قرارداد روزانه ، هفتگی ، ماهانه ، فصلی، سالانه، پشتیبانی و قرارداد کارفرما ارائه می نماید . باید بدانید که دولت برای آبادانی و کارهای عمرانی کشور نیاز به درآمد دارد و بخشی از این درآمد از طریق مالیات بدست می‌آید.

تنظیم امن‌ترین نقشه راه مالیاتی

ماده ۲۰- خدمات موضوع مجوز فعالیت باید به صورت مداوم (۲۴ ساعت در شبانه روز و تمامی ایام سال) فراهم باشد مگر در مواردی که شرکت معتمد قبلا اجازه کتبی آن را از مرکز دریافت نموده یا دستوری دائر بر قطع خدمات به شرکت معتمد از طریق مرکز ابلاغ شده باشد. زمانی که شما کسب و کاری را راه‌اندازی می‌کنید، باید قسمتی از درآمد خود را بابت مالیات پرداخت کنید. گاهی اوقات افزایش هزینه‌ها و مالیات سبب می‌شود که شما انگیزه خود را برای ادامه کسب و کار از دست بدهید.

از مسائل مهم صورت معاملات فصلی، دریافت کارت اقتصادی و شماره آن است که بدون آن هیچ مدرکی توسط سازمان امور مالیاتی کشور پذیرفته نخواهد بود. جریمه 10 درصدی برای دیر کرد ارسال مدارک و جریمه 20درصدی برای استفاده از کارت اقتصادی دیگران در نظر گرفته شده لاست. شرکت راشا مشاوران راستین با مدیریت منابع مالی و مشاوره های به هنگام و حرفه ای و همچنین انجام خدمات مالی، می تواند گامی هر چند اندک ولی بسیار اثر گذار در صرفه جویی اقتصادی و آرامش خیال شما بردارد.

بنابراین شما می‌توانید برای گرفتن تخفیف مالیاتی، از خدمات این شرکت‌ها استفاده کنید. برخی شرکت ها مشمول حسابرسی صورت های مالی بر اساس ماده 272 قانون مالیات های مستقیم هستند یا به هر دلیلی نیاز به خدمات مالیاتی برای حسابرسی صورت های مالی دارند . حسابرسان با بررسی یا حسابرسی صورت های مالی که برآیند عملکرد مالی مجموعه است گزارش خود را تهیه می کنند. هر مجموعه می تواند حسابرسی داخلی نیز داشته باشد که باز هم بررسی امور مالی و مالیاتی مجموعه در دستور کار قرار دارد.

امروزه با گسترش و پیچیده تر شدن امور اقتصادی و تجارت و همچنین نیاز به اطلاعات برای تصمیم گیری،اهمیت وجود حسابداران با تجربه و کاردان برای تولید اطلاعات مالی بیش از پیش می باشد. قرارداد ماهیانه برای خدمات مالیاتی نوع دیگری از قرارداد است که طرفداران خودش را دارد. افرادی که حجم کاری در رده متوسط دارند و اهمیت منظم انجام شدن امور مالیاتی را می دانند از این نوع قرارداد استفاده می کنند. هر گونه تخلف، کوتاهی یا پنهان کاری می تواند عواقب بدی برای مجموعه به همراه داشته باشد. موسسه مالیاتی پارستکس با هدف ارائه خدمات به سایر شهرستان‌ها، علاوه‌بر دریافت خدمات مالیاتی حضوری، امکان ارائه خدمات به صورت تلفنی و آنلاین را هم فراهم کرده است.

راشا مشاوران دارای سابقه 20 ساله با تجربیات موفق کاری در این زمینه و مشارکت و همکاری با هلدینگ ها و سازمان های بزرگ، این نوید را به صاحبان کسب و کارها می دهد که در صورت همراه شدن با راشا، خیالشان از مدیریت صحیح امور مالی شرکتشان راحت شده و موفقیتشان را تضمین نمایند. یک عامل مهم دیگر نیز بسیار تاثیرگذار است و آن سطح دانش مدیریت و کارفرما از امور مالیاتی است. مالیات یک امر تخصصی است اما یک مدیر عامل خبره یا اعضای هیئت مدیره بهتر است از حداقل دانش مالی و مالیاتی برخوردار باشند و در صورت نیاز در کلاس های مدیریتی مربوط به دانش مالی و مالیاتی مخصوص مدیران شرکت کنند یا مطالعه شخصی در این حوزه داشته باشند. برای مثال از دستاورد های این موضوع می تواند این باشد که مدیر مجموعه آگاه باشد که تسویه وجوه هزینه های شرکت باید از ماخذ مالی و حساب های مربوط به شرکت انجام شود و از حساب شخصی خود به طور مستقیم پرداخت نکند. سازمان امور مالیاتی ایران که وابسته به سازمان اقتصاد و دارایی بوده، در سال 1381 تاسیس شده است. از جمله اهداف تاسیس این سازمان، افزایش نظم و کارایی در حوزه امور مالیاتی می باشد.

خدمات مالیات یک راه حل قانونی برای شماست تا به‌جای حل مشکل ، از خسارت های جبران ناپذیر جلوگیری کنید. موسسه مالیاتی پارستکس یک دفتر انجام امور مالیاتی در تهران است ، که کلیه امور مربوط به خدمات بر مالیات را برای مودیان به صورت تخصصی انجام می دهد در ادامه با خدمات این مرکز آشنا شوید. با دریافت اوراق مالیاتی صادر شده در راستای رسیدگی به تراکنش های بانکی  و دریافت اطلاعات اولیه به بررسی دقیق آنها پرداخته و اسناد و مدارک قابل دفاع تهیه و لایحه دفاعی نیز تنظیم خواهد شد.

همچنین وکلای این مجموعه در صورت بروز مشکلات و جرائم مالیاتی، به شما در حل و فصل این مشکلات به بهترین نحو کمک می‌کنند و شما را از پرداخت جرائم مالیاتی و مالیات‌های سنگین معاف می‌کنند. بله، کارشناسان ما در هر مرحله از کار که نیاز به مراجعه حضوری به سازمان امور مالیاتی باشد، می توانند با تجربه بسیاری که در این زمینه دارند، امور مالیاتی شرکت ها را پیگیری نمایند. کارشناسان ما در تدبیر حساب با پیش‌بردن امور مالیاتی شما مطابق با آخرین تغییرات قوانین در این حوزه، کاری می‌کنند که مالیات، به‌صورت عادلانه و منصفانه برای سازمان شما تعیین شود و از انواع تخفیف‌های مالیاتی بهره‌مند شوید. تبصره ۱- اطلاعات سامانه مودیان محرمانه است و دسترسی شرکت‌های معتمد به محتوای اطلاعات سامانه مودیان ممنوع بوده و شرکت معتمد مجاز به هر گونه استفاده تجاری به­صورت مستقیم یا غیر مستقیم از این اطلاعات نمی‌باشد. تبصره – شرکت معتمد مکلف است الزامات ابلاغی وزارت اطلاعات در خصوص بکارگیری افراد در مشاغل حساس را رعایت نماید. ماده ۱۳- شرکت معتمد صرفا در چارچوب مفاد مجوز فعالیت صادره مجاز به ارایه خدمات طبق قانون و مقررات این آیین نامه می‌باشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم