جورجینیو در دو نقش; هم شیطان و هم فرشتگان (عکس)


به گزارش “ورزش سه”، در مهم ترین دیدار هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس، دو تیم چلسی و منچستریونایتد در استمفوردبریج به مصاف هم می روند. شاگردان توماس توخل برای تثبیت برتری دست به آشفتگی زدند و از سوی دیگر شیاطین سرخ پیروز میدان شدند تا به ادامه فصل امیدوار شوند.

اما بازی با همپوشانی کامل چلسی آغاز شد و آنها در هر دقیقه نیمه اول صاحب توپ شدند. اگرچه چلسی توانست با برد به رختکن برود، اما واکنش خوب داوید دخیا در دیدار تک به تک مقابل هادسون اودوی و ضربه آنتونیو رودیگر به تیرک دروازه برخورد کرد تا این اتفاق نیفتد.

اما در نیمه دوم برخلاف انتظار، این منچستریونایتد بود که توانست گلزنی کند. خطای عجیب جورجینیو باعث شد جیدون سانچو با نتیجه 1-0 مقابل چلسی تک به تک شود. ستاره ایتالیایی خواهان کنترل توپ بود اما به طرز بدی ناکام ماند و سانچو از اشتباه جورجینیو استفاده کرد و او را مجازات کرد.

این فاجعه برای جورجینیو در حالی رخ داد که مراسم اهدای توپ طلا فردا شب آغاز می شود و ستاره ایتالیایی برنده جایزه بهترین بازیکن سال یوفا همچنان یکی از شانس های کسب این جایزه مهم است. با این حال، شواهد نشان می دهد که لیونل مسی نسبت به او و دیگران شانس بیشتری برای بردن توپ طلا دارد.

اشتباه عجیب جورجینیو که با یک موقعیت توسط گیدئون سانچو پیش آمد و در نهایت این بازیکن دروازه چلسی را باز کرد.

البته جورجینیو دقایقی بعد از نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند تا اشتباهاتش مرتکب شود. خطای آرون فن بیساکا روی تیاگو سیلوا، داور را در نقطه پنالتی قرار داد. ستاره ایتالیایی پشت توپ ایستاد و 1-1 دروازه منچستریونایتد را باز کرد.

با این حال چند دقیقه بعد جورجینیو گل تساوی چلسی را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند تا برخی از اشتباهات خود را مرتکب شود.

جالب اینجاست که گیدئون سانچو برای دومین بازی متوالی موفق شد برای منچستریونایتد گلزنی کند چرا که پیش از این و زیر نظر اوله گونار سولشر برای شیاطین سرخ گل نزده بود.

شاید اشتباه جورجینیو در بازی امشب مقابل منچستریونایتد خاطره استیون جرارد را زنده کرد. جایی که حدود هفت سال پیش در حالی که لیورپول برای عنوان قهرمانی می جنگید، یک بلوک از این تیم اشتباهی نابخشودنی مرتکب شد. جرارد وارد محوطه جریمه شد و این دمبابا، مهاجم آن زمان چلسی بود که این شانس را داشت که دروازه لیورپول را باز کند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم