جدول درختی جایگزین اصلی برای رهبری یونایتد است


به گزارش “ورزش سه”، اخراج اوله گونار سولشر از منچستریونایتد باعث شد تا چند مربی برای جانشینی این مربی نروژی معرفی شوند اما به نظر می رسد انتخاب نهایی این تیم برای چند ماه آینده مشخص شود.

اتلتیک دیروز مدعی شد که یونایتد تصمیم گرفته تا از رالف رنگنیک به عنوان سرمربی موقت تا پایان فصل استفاده کند.

نام این مربی در سال های اخیر بارها در رسانه های ورزشی اروپا مطرح شده است. Rangnick به طور گسترده ای به عنوان پدر مدرسه مربیگری جدید آلمان شناخته می شود که تغییرات زیادی را در بین مربیان آلمانی ایجاد کرده است.

نبوغ مربیان در باشگاه‌هایی مانند اولم، اشتوتگارت، هانوفر، شالکه و مهم‌تر از همه هوفنهایم علاقه‌مندی به لیگ آلمان را به خود جلب کرد، اما عزم او برای تغییر پایه مربیگری و البته نحوه اداره باشگاه او را نگه داشت. مدیران باشگاه های مختلف دچار مشکل می شوند.

شاید یکی از دلایل خروج زودهنگام او از دنیای مربیگری و ورود او به عرصه مدیریت ورزشی باشد که با موفقیت های زیادی همراه بوده است.

این مربی آلمانی در سال های اخیر یکی از بهترین و درخشان ترین مربیان دنیای فوتبال بوده و تاکتیک های جالبی را با تیم های دیگر رقم زده است.

نباید فراموش کرد که در 3 سال اخیر، سه مربی آلمانی با سه تیم مختلف موفق به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا شده اند و این نشان از اوج گیری آنها در فوتبال به خصوص فوتبال باشگاهی دارد. یورگن کلوپ به لیورپول، هانسی فلیک به بایرن مونیخ و توماس توهل به چلسی سه مربی افتخاری هستند.

لیست مربیانی که رالف رنگنیک در سالهای اخیر در تغییرات تاکتیکی و سبک مربیگری مستقیماً به آنها دست یافته یا از آنها الهام گرفته است بسیار طولانی است.

نام مربیان بزرگ در این لیست به چشم می خورد که در آن می توان به جولیان ناگلزمان، توماس توهل، مارکو رز، رالف هازنهتل و جسی مارش اشاره کرد.

تاکید این مربیان بر استفاده از سیستم گوگن یا فشار از زمین حمله بلافاصله پس از آشکار شدن توپ و همچنین تکیه بر آنالیز ویدئویی، نشان دهنده تاثیر دویدن بر روی آنها، به عنوان مربی پیشگام در آلمان در اوایل دهه 2000 است. استفاده شده. .

حضور او در منچستریونایتد و رویارویی با چند مربی موفق تحت تاثیر او می تواند بعد جدیدی به لیگ برتر انگلیس ببخشد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم