بهترین منابع کنکور رشته ریاضی 1401 با سطح بندی + مشاوره صوتی

کاربرد اصول علوم فیزیکی همراه با مبانی اقتصادی و روابط انسانی در زمینه هایی که مستقیما به فرایندها و دستگاه هایی که در آنها ماده به منظور تغییری در حالت یا مقدار انرژی و یا ترکیبش تحت عمل قرار گرفته باشد. انتخاب رشته ای که اصلاً معقول و منطقی به نظر نمی رسد و براساس اصول مهم انتخاب رشته تنظیم نشده است. در نتیجه، بهترین کار این است که قبل از انتخاب مشاور برای شرکت در جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری در رابطه با سابقه کاری وی پرس و جو کرده و اطلاعاتی را در این زمینه جویا شوید. ضمناً ویس های مشاوره ای این مقاله را از دست ندهید. دوستان عزیز فردی که خود در سال های قبل توانسته جزء رتبه های برتر کنکور سراسری باشد به مراتب می تواند بهترین راهنمایی های لازم را برایتان به عمل آورد و در این زمینه بسیار کمک کننده باشد. زمانی که کنکور 92 را دادم میدانستم رتبه ی خوبی بدست نمی آورم اما با این وجود برای انتخاب رشته به مرکز انتخاب رشته اندیشه نوین مراجعه کردم و از آنجا بود که با برنامه های مشاوره ای مهندس طاهری آشنا شدم .

آرام بودن، داشتن نور کافی، دما و تهویه مناسب و دکور خوب از جمله ویژگی های یک مکان مطالعه خوب می باشند. مهر سال 92 را با وجود این که با قدرت آغاز کرده بودم و خوب درس می خواندم همیشه گیج و سردرگم بودم و هیچگاه نمیدانستم که از کجا و چگونه باید شروع کنم.در طی سال 92 بیشتر درسها را بدون هیچ هماهنگی و ترتیبی به اتمام رساندم و این را هم فهمیده بودم که اگر کارم را با نظم و هماهنگی شروع می کردم حتما میتوانستم تمامی دروس را به پایان برسانم و چند دور هم مرور بر هر یک از درسها داشته باشم.هر چند در آزمونهای آزمایشی شرکت کردم اما آزمونها هم نتوانستند در این زمینه به من کمک کنند. ثبت نام رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد در سال 1400 برای مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در دو نوبت مهر و بهمن ماه به صورت اینترنتی برگزار می شود . البته بد نیست اگر در رابطه با دروس ارائه شده در این رشته و همین طور آینده تحصیلی آن نیز بدانید.به این معنا که از این موضوع مطلع شوید که آیا امکان ادامه تحصیل در این رشته دانشگاهی در مقاطع بالاتر تحصیلی یعنی کارشناسی ارشد و دکتری وجود دارد یا خیر؟

برای اطمینان بیشتر هم می توانید از مشاوران و افرادی که در این حوزه دانش و مهارت دارند نیز کمک بگیرید تا خدای نکرده بعدا دچار پشیمانی نشوید. فروش برنامه درسی آماده عملی کاملا غیرحرفه ای و غیراخلاقی بوده و به اعتقاد اکثر مشاوران برتر کنکور ایران اینگونه برنامه های درسی هیچ سودی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور نخواهد داشت و حتی به علت ناتوانی در اجرای برنامه ممکن است دچار یاس و ناامیدی شوند. از دیگر ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری این است که از فردی حرفه ای و متخصص دریافت شود. دریافت مفهوم کلی متن برای پاسخگویی به بسیاری از سؤالات این قسمت کافی است . مشاوره ای کلیدی و با هدف می تواند شما را به سمت موفقیتی چشم گیر هدایت کند. فردی که بتواند تمام راهنمایی های لازم را برای داشتن بهترین و کامل ترین انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها چه در رشته انسانی و چه در رشته علوم تجربی و ریاضی خدمت وی ارائه کند.

در ادامه با ذکر مهم ترین ویژگی های بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری در خدمت شما هستیم. مشاوره ای که می تواند خدمت شما آن هم با بهترین کیفیت ممکن ارائه شود. هر چه سابقه کاری مشاور بیشتر و تعداد افرادی که برایشان انتخاب رشته کرده است بالاتر باشد به مراتب این فرد تخصص و مهارت بیشتری در زمینه انتخاب رشته کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها دارد و می تواند به عنوان یکی از بهترین و کارکشته ترین مشاوران در خدمت شما باشد. برخی از موسسات معتبر مشاوره تحصیلی و کنکور جلسات متعددی را تحت عنوان کلاسهای رفع اشکال برای متقاضیان برگزار میکنند و تجربه نشان داده است که شرکت در این کلاسها میتواند عمق یادگیری دانش آموزان را افزایش دهد و باعث پیشرفت آنها در دروس مختلف گردد. برای این که بهترین نوع منبع را انتخاب کنیم به مشاور نیاز داریم و در کنار مشاور، تجربه رتبه برترها و افراد موفق را باید بررسی کنیم و از همه مهم تر ارتباط برقرار کردن خود دانش آموز با منابع آموزشی می باشد. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان شیراز در کنار شما خواهیم بود.

ما چند دسته مشاور داریم. برای هر دانش آموزی اتفاق افتاده است که یک منبع را اول سال انتخاب کرده ولی وسط سال دیدگاهش نسبت به منبع عوض می شود و منابع دیگری را انتخاب می کند، پس نیاز داریم بهترین انتخاب را داشته باشیم. وقتی در جلسات مشاوره صحبت از برنامه ریزی منعطف می شود، در نظر گرفتن هر گونه اتفاق غیر منتظره ایی از ضروریات است. حتماً این موضوع ذهن شما دوست عزیز کنکوری را به خود مشغول کرده است که چگونه می توانم انتخاب رشته ای موفق و بی عیب و نقص که مو لای درزش نرود داشته باشم؟ در ضمن با گذشت زمان و به وجود آمدن جنبه های تازه قابلیت های مهندسین شیمی این تعریف برای همیشه کامل نخواهدماند. خانم رژینا در مصاحبه خود می گوید که بهترین منبع همان کتاب های درسی وزارت آموزش و پرورش است و قبل از هر چیز باید روی آن ها مسلط شد. اما سویی دیگر، در حال حاضر گزینه ها و منابعی درسی بسیار زیادی در اختیار کنکوری های عزیز است که می تواند انتخاب را دشوار نماید.

رفتن به سالن های مطالعاتی و کتابخانه های نیز می تواند گزینه بسیار مثبتی باشد، اما در حال حاضر به دلیل شیوع کرونا نمی توان از چنین امکانی برخوردار بود. البته نمی توان از این کتاب تست های قوی و سطح بالا انتشار داشت. می توان گفت برای حل تست های درک مطلب عربی در کنکور و آزمون آزمایشی نیازی به تهیه ی واژه نامه ی عربی نیست و لغات اخر کتاب های درسی عربی هر سال کفایت می کند. برای خرید کتاب کمک درسی گسسته الگو با تخفیف و ارسال پستی از قسمت زیر می توانید اقدام کنید. میتوانید به جای یک روز کامل، دو نیم روز را برای خود خالی کنید تا بتوانید در زمان های کوتاه تری تجدید قوا کرده و ذهنتان را از استرس ها و فشار های احتمالی خالی کنید.

زیرا این شخص اطلاعات خوبی در رابطه با رشته ها و دانشگاه های پذیرنده انواع رشته های تحصیلی داشته و با فوت کوزه گری انتخاب رشته تا حد زیادی آشناست و به قول معروف قلق کار دستش است. یا این که اگر بخواهید برای تحصیل در این رشته تحصیلی در دانشگاه های خارجی اقدام کنید آیا این امکان برایتان وجود دارد یا این که نه این رشته در خارج از کشور ارائه نمی شود و یا دانشگاه های پذیرنده آن در سطح بالایی قرار ندارند؟ به عنوان مثال گاهی برخی از داوطبان نمی توانند تشخیص دهند که مشکل ایجاد شده در رابطه با تست های کنکور آنان ناشی از چیست؟ اگر در برخی مباحث فیزیک مشکل دارید و نیاز به توضیحات بیشتری حس می کنید. ببخشید با توجه به شرایط فعلی جامعه شما پیشبینی میکنید که کنکور به تعویق میفته یا سر جاش میمونه? مشاوری که هم اطلاعات خوبی در رابطه با انواع رشته های دانشگاهی دارد و هم این که می داند با توجه به رتبه ای که به دست آورده اید بهترین رشته و دانشگاه برای شما کدام است.

سرکوفت زدن، ترساندن، ناامید کردن، بزرگنمایی بی مورد کنکور، سرسری گرفتن توانایی های داوطلب و بی توجهی به حرف های او، لحن خشک و آمرانه و… اگر کسی مسیری را طی نموده باشد، با تمام خم و چم های این مسیر آشنا می باشد و به همین دلیل می تواند این مسیر را به شما نشان دهد و با تمام پیچیدگی های آن شما را آشنا نمایند. وقتی خاطرات پشت کنکوری های موفق تجربی که به رشته های پزشکی و پیراپزشکی دست یافته اند را می خوانیم، می بینیم که یک ایمان قلبی به خود و خدا در پس همه تلاش های آن ها نهفته است.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین مشاور کنکور بهبهان لطفا از صفحه ما بخواهید.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما