بهترین مشاور کنکور ایران واقعا کیست؟

در حالی که بحث در مورد اهداف دانش آموز و مؤسسه، بررسی اهداف شخصی و برنامه ریزی تحصیلی پیشرفته باید در اولویت اول باشد، همچنین برای دانشجو و مشاور ایجاد یک رابطه کاری نزدیک که در آن مشکلات ممکن است به محض ظهور مورد بحث قرار گیرند، مهم است. مشاوره کنکور 1400 مختص به داوطلبانی است که به تازگی در مسیر کنکور قرار … به عنوان مثال مشاور تحصیلی کنکور کمک مینماید تا بتوانید با فنون مطالعه دروس مختلف و بهترین ساعات مطالعه کنکور آشنا گردید تا به راحتی به مطالعه آن بپردازید.

 • تالیف کتاب شبیه ساز کنکور
 • The best entrance exam consulting group
 • The best entrance exam consultant
 • مولف کتاب چهل قدم از انتشارات بین المللی گاج
 • کلاس کنکور و مشاوره تحصیلی در تهران
 • The best consultant of Tehran Art Concours
 • The best counselor for Gilan entrance exam
 • The best entrance exam counselor in Khuzestan

از این رو در این مبحث به بررسی وظایف، ویژگی ها، خصوصیات و بایدهای یک مشاوره تحصیلی کنکور خوب می پردازیم. از این جهت که در حال حاضر اکثر دانش آموزان و داوطلبان کنکور مشکل انگیزشی مداوم یا مقطعی دارند که در هر صورت باعث از دست دادن زمان و فرصت های عالی برای پیشروی کنکور می شوند . زمان بازی نیست به چیزی کمتر از بهترین خود رضایت دهید. تمایل به پذیرش هر چیزی کمتر از بهترین ها اغلب به یک پیشگویی خودشکوفایی تبدیل می شود. مقرون به صرفه بودن : اولین ویژگی مثبت مشاوره تلفنی کنکور در کمتر بودن هزینه آن نسبت به مشاوره حضوری است که صرفه جویی در هزینه هم در هزینه رفت و آمد و هم در هزینه مشاوره می شود. قطعا در سال کنکور با توجه به فرصت کمی که وجود دارد، سعی و خطا کردن و استفاده از روش های مختلفی که دیگران به ما پیشنهاد می کنند، ممکن است موجب از بین رفت فرصتها و در نتیجه عدم موفقیت شما شود.

 • The best counselor for Gorgan entrance exam
 • برای هر 1 ساعت مطالعه، حدودا 15 دقیقه استراحت لازم است
 • مدیر موسسه آموزشی و کنکوری اکسیژن
 • The best counselor for Ghaemshahr entrance exam
 • تدریس در مدارس و موسسات برجسته کنکوری

اگر یک مشاور به تعداد قابل توجهی از داوطلبهایی که به اون مراجعه کردن، مشاوره و برنامه ریزی خوبی داده باشه که موجب موفقیت اون افراد شده باشه، میتونه این مسیر رو برای شما هم هموار کنه و با دادن راهنمایی های عالی به موفقیت شما در رشته مورد علاقتون کمک خیلی زیادی بکنه. موفقیت در کنکور برای خیلی از خانواده ها و دانش آموزان اهمیت بسیار بالایی دارد. وقتی از تکنیک های تست زنی کنکور صحبت می کنیم منظور ما فقط جلسه کنکور نیست.

 • از هر 1 ساعت یکبار حدود 15 دقیقه استراحت کنید
 • مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت
 • خواب مناسب و پرهیز از شبزندهداری
 • توجه به بودجه بندی های ادبیات در کنکور سراسری

پ.ن3:یه روش واسه خوابوندن نی نی پیدا کردیم و یه ملافه رو از دو طرف به ستون بستیم و یه تخت درختی درست کردیم (در حالیکه هم گهواره داره هم تخت کودک و نوجوان)و نی نی رو وقتی شیر خورد و یکم رو شونه ام راهش بردم میزارم توش و تکونش میدم و مثل گهواره اما خوب دیدید که تخت های درختی چجوری باد میخورن اونجوری بعد نی نی میخوابه و من و جوجو از خوشحالی در پوست خود نمی گنجیم .دیشب نی نی فقط 2 بار بیدار شد شیر خورد و خوابید. جوجو هم گفت :تو زنگ بزن بگو بیان خونه ما بعد یکساعت من میبرمشون خونه پدرش و میگم با نی نی ما نمیسازن .منم: به نظرم نقشه است از طرف مادر شوهر واسه اینکه جلو جاریم خودش و دخترهاش بده نشن میخواد من اینکار رو بکنم.حالا باید یه نقشه درست و حسابی بکشم و توپ رو پاس بدم تو زمین حریف. آزمون ورودی کنکور یک تست استعداد استاندارد است که استعداد شما را در زمینه های مختلف مانند مهارت های کلامی، ریاضی، تحلیلی و نوشتاری اندازه گیری می کند. این رتبه برتر می گوید: من با مشاورینی هم که این مؤسسه در برنامه هایش استفاده می کرد چندین بار صحبت کرده ام و اصلاً آنها را در حد و اندازه های مشاورین رتبه های برتر کنکور ندیدم.

 1. مولف کتاب های کمک درسی انتشارات مختلف
 2. The best humanities entrance exam counselor
 3. مدرس دی وی دی های آموزشی موسسه ونوس
 4. دانشجو ارشد دانشگاه صنعتی شریف
 5. The best entrance exam counselor in Isfahan
 6. تدریس به دیگران

برای خیلی از داوطلبان این سوال مطرح است که برای قبولی در کنکور پزشکی چه باید کرد ؟ صحبتی را با محمد موسوی مدیر موسسه کنکور پزشکی یکی از بهترین مشاور های تحصیلی در ایران داشتیم و ایشان به برخی سوالات مربوط به کنکور و مشاور تحصیلی پاسخ دادند. همه میدانند در ایران راه ورود به دانشگاه، شرکت در کنکور است؛ هرچند که ۷-۸ سالی میشود که برخی رشتههای دانشگاهی بدون کنکور شدهاند، اما این آزمون چهار گزینهای از سال 1348 تاکنون در حال برگزاری است و سال گذشته بیش از یک میلیون و 30 هزار شرکت کننده داشت.

 1. The best advisor for the art entrance exam
 2. مولف سری کتاب های نقره ای گاج
 3. رتبه 32 کنکور سراسری
 4. برنامه های مطالعاتی حجیمی دارند
 5. بیش از ۲۰ سال سابقه تدریس زبان در مدارس کشور
 6. The best counselor for Lorestan entrance exam

در پاسخ به این سوال برترین مشاوران کنکور ایران دارای ۲ موضع مختلف بودند برخی اعتقاد داشتند که در این ایام صرفاً به تست زنی سوالات کنکور باید پرداخت شود ،اما برخی دیگر نیز با توجه به تغییر نظام و تازه بودن مطالب در نظام آموزشی جدید توصیه می نمایند علاوه بر مجموعه سوالات کنکور سنوات گذشته ۳ الی ۴ مجموعه سوالات میکس و ترکیبی از مجموعه سوالات تالیفی رانیز در دستور کار خود قرار دهند تا ،با گونه های جدید سوالات و تغییرات ایجاد شده در سیستم آموزشی کشور بیشتر آشنا گردید ،اما پرسش دیگری که دانش پژوهان از قویترین مشاوران کنکور ایران دارند آن است که ،آیا می توان به جای چهار روز یکبار هر روز یک مجموعه سوال جمع بندی را بهترین مشاوران کنکور گنبد پاسخگو باشند ؟ پس بهتر است برای کنکور خود ریسک نکنید و حتما از تجربیات مشاوران برتر کنکور بهره مند شوید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

فلوکستین ۱۰فلوکستینقرص فلوکستینBuyفلوکستین 20کپسول فلوکستینقرص فلوکستین ۲۰ برای چیستDigital currencyسایت معتبرHome Appliances
تماس با ما