باشگاه: حرف من را برگردانید، من به آفریقا توهین نمی کنم


کد خبر: 1794337/29

زمان: 18:10
1400/09/04

بازدید از: 12407

اظهار نظر سختی برای سرمربی لیورپول

یورگن کلوپ در واکنش به شکایت یک روزنامه‌نگار آفریقایی توضیح داد که نظرات او در مورد جام ملت‌های آفریقا گرفته شده است.

به گزارش “ورزش سه”، جام ملت های آفریقا در ژانویه و فوریه 2022 برگزار می شود و در عین حال با ارائه فوتبالی زیبا و باکیفیت باعث ناراحتی مربیان به دلیل کمبود ستاره می شود. از قاره. سوال اینجاست که آیا در صورت راهیابی به جام ملت های آفریقا، مسابقات باشگاهی لیگ برتر انگلیس شکست می خورد؟ پاسخ به این سوال ممکن است بیشتر از آن چیزی باشد که شما انتظار دارید!

ممکن است یک گروه 40 نفره بعد از «باکسینگ دی» انگلیس را ترک کنند و برخی تا هفته دوم فوریه به تیم برنگردند! این بستگی به عملکرد تیم ملی آنها دارد که شامل 8 بازی (6 بازی لیگ و دو بازی جام حذفی) است.

یورگن کلوپ هفته گذشته در یک کنفرانس خبری به این موضوع واکنش نشان داد و نسبت به جدایی بازیکنان آفریقایی-آمریکایی خود ابراز نگرانی کرد. توصیف یتیم خانه های کشورهای آفریقایی در یک تورنمنت کوچک برای او دردسرساز شد و دیروز پس از بازی مقابل پورتو مورد انتقاد یک روزنامه نگار آفریقایی قرار گرفت.

او گفت: سرمربی آلمانی قرمزها می گوید جام ملت های آفریقا کوچک است. منظورم این نیست که. نمی دانم چرا آن را گرفتی. من آفریقا را یک قاره کوچک نمی نامم.

منظورم این است که ما تا ماه مارس فیفا دی نداریم، به جز تورنمنت کوچک در ژانویه، منظورم این است که میزبانی مسابقات در این زمان از سال غیرمنطقی است. مشکل بزرگ اما این است که بهترین بازیکنان خود را به خاطر این رقابت از دست می دهیم.

زبان مادری من انگلیسی نیست، اما اگر می خواهید به طور خلاصه حرف های من را بفهمید، دیگر تقصیر من نیست. منظورم این نبود. “شما کار دیگری انجام می دهید، و این اصلا جالب نیست.”


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم