انواع بهترین پوزیشن های رابطه جنسی و سکس

هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که مطمئن شویم هر دو طرف واقعاً می خواهند رابطه جنسی داشته باشند. با کسب تجربیات بیشتر در رابطه های بعدی می توانید احساسات بهتری را تجربه کرده و رابطه ای هیجان انگیز، لذت بخش و بیاد ماندنی داشته باشید. ممکن است شریک زندگی خود را ببوسید، احساس کنید، لیس بزنید و تحریک کنید تا برای مرحله بعدی آماده باشید. چنانچه برای اولین بار می خواهید رابطه جنسی داشته باشید، انتخاب زمان مناسب برای داشتن رابطه و انتخاب نخستین شریک جنسی اهمیت زیادی دارد زیرا احساسی که از تجربه اولین رابطه جنسی خود به دست میآورید در روابط بعدی شما اثر خیلی زیادی خواهد گذاشت. در نتیجه برای برقراری روابط جنسی باید به آنها فرصت داد. شاید این افسانه از این موضوع می آید که اولین رابطه جنسی هر فرد با همسر او است، اما شرایط مختلف زیادی وجود دارد که این رابطه زناشویی را تضمین کند و امکان از هم گسستن آن وجود دارد. دکتر هربنیک می گوید: “از طرف دیگر، افراد مختلف دارای بافت های متفاوتی از پرده بکارت هستند، برخی نازک تر و برخی ضخیم و حاوی رگ های خونی زیادی هستند. به علاوه، این بافت ممکن است به شکل های مختلف پاره شود، مانند فعالیت های فیزیکی، خود ارضایی، وارد کردن انگشت و غیره.” بنابراین مبنا قرار دادن آن برای اینکه تشخیص بدهید دختری تا کنون رابطه جنسی داشته است یا نه منطقی نیست.

وقتی بکارتتان را از دست می دهید چه اتفاقی می افتد؟

برخی از افراد با داشتن انواع مختلف لمس جنسی احساس می کنند که باکرگی خود را چندین بار از دست داده اند. در مردان، آلت تناسلی او باید نعوظ باشد تا بسته به نوع رابطه جنسی شما راحتتر وارد مقعد یا واژن شود. رابطه جنسی واژینال به رابطه جنسی ای گفته می شود که آلت تناسلی به داخل واژن می رود و رابطه مقعدی به زمانی گفته می شود که آلت تناسلی وارد مقعد می شود. با این حال، به طور کلی، وقتی مردم در مورد “برای اولین بار رابطه جنسی” صحبت می کنند، به داشتن رابطه جنسی واژینال یا مقعدی اشاره می کنند. وقتی می دانید برنامه ای ندارید و می توانید برای نوازش معاشقه پیش از سکس نیز وقت بگذارید رابطه جنسی داشته باشید، ممکن است دوست داشته باشید در رختخواب نیز با هم صحبت کنید. ممکن است دوست داشته باشید وقتی شریک زندگیتان یک منطقه خاص شما را لمس می کند، متوجه شوید که باید آن را آهسته یا سریع دهد… وقتی بکارتتان را از دست می دهید چه اتفاقی می افتد؟ خیلی از دختران نگران اتفاقی هستند که موقع از دست دادن بکارتشان رخ می دهد. یکی از راههای اطمینان از اینکه این اتفاق میافتد این است که با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کنید.

با اینکه قرصهای ضدحاملگی در پیشگیری از باردار شدن موثر هستند ولی از بیماریهای مقاربتی از جمله ایدز پیشگیری نمیکنند. داده ها پس از ضبط و پیاده سازی، با روش تجزیه و تحلیل محتوایی کلایزی (تجزیه و تحلیل اطلاعات در 7 مرحله) انجام شد. به یاد داشته باشید، اگر یکی از شرکا مست باشد یا احساس فشار کند، این نیز به عنوان “رضایت” به حساب نمی آید. رشد پولیپ های دهانه رحم بعضی اوقات در اثر التهاب های مزمن یا تغییرات هورمونی در بدن ایجاد گردند. بسیاری از دختران و پسران رابطه های دهانی با یکدیگر تجربه کرده اند و شاید به توان اولین رابطه جنسی غیر دخولی را همین رابطه های دهانی دانست. اگرچه ممکن است ناراحتی جزئی به وجود بیاید؛ اما برقراری اولین رابطه جنسی باعث درد یا خونریزی شدید نخواهد شد. اما معمولا زوجین تمایل دارند اولین رابطه خود را به حالت خوابیده انجام دهند. البته توجه داشته باشید که پوزیشن های دهانی معایبی هم دارند. یکی از انواع پرده، حلقوی است و خانمهایی که این نوع پرده را دارند در اولین نزدیکی خود خونریزی نخواهند داشت و همینطور به دلیل بافت ضخیم پرده ممکن است تا مدتها درد مقاربت داشته باشند.

اولین رابطه جنسی

ولی حقیقت این است زمانی که صحبت از بکارت به میان می آید باید انواع دیگر رابطه جنسی را هم در نظر بگیرید. برخی معتقدند از دست دادن بکارت زمانی است که یک زن با یک مرد رابطه دخولی برقرار کنید. همراه با استفاده از کاندوم برای محافظت از خود در برابر عفونت های مقاربتی (STIs) و بارداری ناخواسته، برخی از روان کننده های مبتنی بر آب کمک می کند تا اوضاع کمی راحت تر پیش رود. از سرنخ های فیزیکی استفاده کنید – به آرامی ناله کنید، لبخندی آگاهانه به آنها بدهید یا در گوش آنها زمزمه کنید. برای کنترل یا کاهش درد، بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است. این طبیعی است، ولی صرف حداکثر زمان ممکن برای پیش بازی می تواند به شما و شریک زندگیتان کمک کند تا از رابطه جنسی لذت ببرید و خطر آسیب دیدن را در اولین بار رابطه جنسی کاهش دهید! برخی چیزها ممکن است احساس خوبی نداشته باشند – بنابراین ممکن است بخواهید آنها را کاهش دهند یا متوقف کنند. این پرده غشایی است که در واژن قرار دارد و ممکن است حین ورزش، اولین دخول یا سایر فعالیت ها آسیب ببیند یا پاره شود. همچنین، راز کوچک پیش بازی، این است که شما برای رسیدن به ارگاسم نیازی به رابطه جنسی ندارید!


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم